Fundacja ProRegio oraz firma Smartlink zapraszają uczelnie wyższe, jednostki badawczo-rozwojowe i instytucje naukowe do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie "Fundusze i Nauka". Laureaci oraz wyróżnieni w konkursie zostaną objęci kampanią promocyjną. Kampania obejmie: wydawnictwo albumowe, informacje w serwisach internetowych oraz artykuły w prasie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Regionalny Ośrodek EFS w Rybniku zaprasza do udziału w "Letniej szkole wnioskodawców Europejs-kiego Funduszu Społecznego". To działania, które prowadzone są po raz pierwszy na Śląsku!

"Letnia szkoła wnioskodawców EFS" to cykl 7 bezpłatnych szkoleń, przygotowujących w kompleksowy sposób potencjalnych wnioskodawców projektów PO KL do opracowania, złożenia i realizacji projektu dofinansowanego z EFS.

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego ogłasza konkurs dla studentów na projekt graficzny biuletynu Programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej (EWT) i Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa i Partnerstwa (EISP). Termin nadsyłania prac mija 20 października 2010 r. Ogłoszenie wyników nastąpi 10 listopada br. Wyróżnione prace będą stanowiły okładki i szatę graficzną kolejnych numerów biuletynu. W każdym numerze zostanie zamieszczona informacja prezentująca autora pracy.

Komitet Monitorujący Program INTERREG IVC podjął wstępne decyzje dotyczące kolejnego naboru projektów.

Nabór zostanie ogłoszony na przełomie stycznia i lutego 2011 r. i potrwa prawdopodobnie do końca marca lub początku kwietnia 2011 roku.

Przyjmowane będą jedynie wnioski dotyczące "inicjatyw regionalnych" (z wyłączeniem projektów o charakterze miniprogramów) w ramach obu priorytetów i wszystkich podtematów. Do rozdysponowania pozostało około 100 mln euro ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!