Już w najbliższą niedzielę w Porębie odbędzie się czwarta edycja Biegu Porębskiego. Biuro zawodów otwarte zostanie o godzinie 9.

W niedzielę, 17 września, odbędzie się IV Bieg Porębski im. mjr. Stanisława Drzewieckiego. Wydarzenie rozpocznie się o 9 na terenie MOSiR w Porębie. Wtedy otworzone zostanie biuro zawodów, w którym prowadzone będą zapisy. Wpisowe to koszt 10 zł.

Uczestnicy mają do wyboru dwa dystanse: 3 oraz 5 km. Początek biegu o 11.

Dla najlepszych przewidziane są atrakcyjne nagrody pieniężne. Za pierwsze miejsce (zarówno w kategorii kobiet, jak i mężczyzn) nagrodą jest 300 złotych. Nagroda za drugie miejsce to 250 złotych. Za trzecie miejsce można dostać 200 złotych.

Przewidziano również nagrody w wysokości 100 złotych dla Najlepszej Porębianki, Najlepszego Porębianina oraz Najstarszego Zawodnika.

Organizatorami są Urząd Miejski w Porębie oraz Grupa Jura PL.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!