Zamek, drzwi, podświetlane logo miasta... W ostatnich latach na terenie Zawiercia pojawiło się wiele dekoracji. Co o nich sądzicie?

Z regionu

Komentarze (19)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

urodzona w Zawierciu (gość)

Po co zadajecie takie pytanie? Wiadomo kto tu się wypowiada w większości zawierciańscy malkontenci.

ręce opadają (gość)

Obecne Zawiercie to : dziwne plakaty, plastikowe krówki, dziury w chodnikach, drzwi do.... itd. itp.

Gość (gość)

Czy można nazwać dekoracją kawał płachty zawisłej na ścianie budynku? Chyba nie a drzwi do lasu na wieś to już "szczyt szczytów", chyba naprawdę gra w piłkę jest niebezpieczna dla zdrowia bo całkowity widać tu zanik szarych komórek aby coś takiego postawić. Gdyby zagospodarowano plac po drugiej stronie ulicy to może i te drzwi tam by się zmieściły bo teren duży i można urządzić piękne miejsce wypoczynku nie koniecznie z karuzelami i siłownią.

no, tak to było (gość) (zawiercianka)

Nazwa ul. Armii Czerwonej miała swoją przyczynę, bo właśnie tą ulicą od strony Kromołowa wchodzili czerwonoarmiści do Zawiercia. No, a co wtedy robili mieszkańcy miasta ? - a głównie rzucili się na szaber, a głównie okradali fabrykę odzieży Luftwaffe.

zawiercianka (gość)

Ja jestem z urodzenia zawiercianką , ale ostatnio czuję się jak gdybym mieszkała w innym niż dotąd mieście.
Dla mnie ulica Piłsudskiego nigdy nią nie będzie . Urodziłam się i przez długie lata mieszkałam przy ul 1-go Maja i nigdy nie powiem że przy ul. jak wyżej. Tak samo ul. Armii Czerwonej dla mnie nigdy nie będzie ul . Paderewskiego. Źle się czuję gdy ktoś mnie zapyta o jakąś ulicę - a ja nie wiem o co chodzi, choć całe życie tu mieszkam. Zero poszanowania dla historii miasta przez pożal się Boże "prawdziwych patriotów" .. aktualnych idiotów.
A takie przykłady "tradycji" jak wyżej dobitnie o tym świadczą.

Ja (gość)

Teraz możemy zapoznać się z faktem, w jaki sposób Prezydent trwonił nasze pieniądze pozyskane z podatków. Wuefista nadaje się nie do rządzenia, tylko do gry ...... w bambuko.

to fakt (gość)

Przede wszystkim - jakie 100 lecie "niepodległości, jakie.... ?!, ?!. Przecież w ciągu tych 100 lat żyliśmy 6 lat podczas okupacji niemieckiej ( to jest fakt) oraz ok. 30 lat podczas okupacji sowieckiej ( co jest dyskusyjne), więc - gdzie jest te 100 lat "niepodległości" ( co do liczby) ?. A najlepsze, że z tych " 100 lat" - to Zawiercie miało najlepsze lata, podczas tej okupacji sowieckiej i na razie nie ma żadnych widoków i nadziei na przywrócenia u siebie ówczesnej prosperity naszego miasta.