Kora ma być gwiazdą tegorocznych Dni Zawiercia. Impreza z jej udziałem ma się odbyć 1 czerwca.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Kory nie trzeba przedstawiać, bowiem to wokalistka, która jest żywą legendą polskiej sceny muzycznej.

Obecnie jest też m.in. jurorką w programie Must Be The Music.

Początek koncertu na stadionie OSiR w Zawierciu zaplanowano na godz. 21.

Zobacz także>>> Majówka 2013 w Zawierciu

Komentarze (17)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

vader (gość)

do fana widze ze krytykujesz dla samego krytykowania ale dla Twojej wiedzy to bedzie tez lao che wiec nie pisz ze nie ma nic dla mlodszej czesci publicznosci

fan (gość) (Zaw)

Jest takie powiedzenie, że z głupimi ludźmi się nie dyskutuje, gdyż najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu (wyzwiska pod moim adresem), a później załatwią doświadczeniem. Dlatego nie będę kontynuował tej bezprzedmiotowej dyskusji z tobą - szkoda mi mojego czasu na twoją osobę.

Zaw (gość) (Daniel)

Bo tylko wieśniak nie rozumie, że Kora jest gwiazdą. Może się komuś nie podobać ale kwestionować to jest to właśnie wieśniactwo bo kto by nie był to będzie zły ponieważ u was nie liczy się kto tylko to, że to Prezydent Mach i UM odpowiada za te Dni miasta! Jest to impreza dla wszystkich a nie tylko dla was! Myślę, że bardziej zadowolona byłabym gdyby to np. była Metallica ale wiem, że to nie ta półka i póki co to żadne miasto nie zafunduje tego zespołu na festyn ale pomarzyć wolno:) Jednak z tego powodu nie mogę krytykować Prezydenta!

Daniel (gość) (Zaw)

osoba która wyzywa innych od wieśniaków twierdzi że zna się na sztuce ... ciekawe ...
no, ale z kulturą to na pewno jest na bakier ...

Zaw (gość) (fan)

Widzisz na Raz, dwa, trzy przyjdzie garstka fanek/ów, Strachy na Lachy tak samo. Miałeś przegląd różnorodnej muzyki na majówkę nie była to najwyższa półka nie sprzyjała może i pogoda ale fanów zbyt wielu nie było:) Na Korę zobaczysz ile przyjdzie osób. Krawczyk też mnie osobiście nie leży ale też uwielbiany niby przez niektórych kiedyś Feel co to śpiewał beznadziejnie "Jest już ciemno" to właśnie taka gwiazdka jednoroczna dla małolatów o niskim poziomie wiedzy muzycznej:)))) Są różne gusta i prezydent je spełnia na pewno wolę Korę od jakiejś gwiazdki co to brała udział np. X Factor czy coś w tym stylu. Śpiewać każdy może ale nie każdy przetrwa na rynku muzycznym i jest ciągle na topie i w cenie jak właśnie chociażby Kora. Nie widzę powodów zdziwienia, że bywam w wielkim mieście cóż tak zostałam wychowana, że znam się trochę na sztuce przez duże Sz:)

fan (gość) (Zaw)

Jestem pod wrażeniem wybitnego melomana! Naprawdę, bywasz w wielkim mieście??
Pytanie czy nie lepiej byłoby zrezygnować z podstarzałej gwiazdy na rzecz zespołow grających obecnie muzykę na "topie". Szkoda mi tych młodych ludzi z Zawiercia, którzy nie moga posłuchac swoich ulubionych zespołow. Nie musi być koniecznie COMA (dałem przykład z Łaz). Myślę że młodzi, ale i starsi posłuchaliby chętnie np Strachy na Lachy czy Raz Dwa Trzy. Ale nie...... w zawierciu musi być Rodowicz, Krawczyk, Kora, Budka Suflera itd. Pewnie ulubiony zestaw wodza

Zaw (gość) (fan)

No widzisz wiem i powiem więcej przez 5 lat brałam w nich udział i to w Krakowie:) Wiem też co gra twój ukochany COMA ale ty jak widać nie wiesz, że to jest impreza masowa a więc nie dla jednej grupy wiekowej ( Twojej). Na pewno w programie znajdzie się coś co i ciebie zadowoli ale pamiętaj to nie Juwenalia tylko impreza dla wszystkich! Kora na pewno spełnia wielu oczekiwania i na pewno nie tylko jeden rocznik się przy niej będzie bawił! Bywam jak chcesz wiedzieć i na Wiankach w Krakowie i na country i na koncertach symfonicznych bo każdy a dokładnie prawie każdy gatunek może być dobry jak jest wykonywany przez naprawdę artystów a nie jednoroczne gwiazdki :))))) Oprócz tzn. piosenki disco polo, biesiadnej itp.

Zaw (gość) (fan)

Jak jesteś taki "fan" to jedź do wiochy gdzie zagra COMA a nawet na spacer możesz iść jak nie masz pieniędzy na bilet bo przecież jesteś "fan" a do Łaz niedaleko:)))))

Zaw (gość) (fan)

Zapomniałeś wieśku, że to jest impreza nie tylko dla młodych. Poza tym to jest tylko jeden koncert a jest ich więcej i dla ciebie się coś znajdzie z tej rąbanki i nie tylko:)))) Kora to marka w sama w sobie od lat i takich jak np. COMO bije na głowę:) To zespół na jeden góra dwa sezony jak wiele takich gwiazdeczek ale musisz dorosnąć albo gdzieś właśnie wyjechać do dużych miast i posłuchać co tam jest grane na tego typu festynach dla wszystkich!

fan (gość) (Zaw)

Sam jesteś burak i wieśniak! W Łazach np zagra COMA (o ile coś ci to mówi) - teraz takich zespołów się słucha, a nie jakiś posezonowych artystów którzy więcej czasu poświęcają na zrobienie makijażu aby zmarszczki zakryć, niż na muzykę. Nie ma się co dziwić, że młodzi wyjeżdżają z miasta - oferta kulturalna jaką im się oferuje jest na poziomie sprzed 30 lat. Ale to pewnie coś dla ciebie.....

Zaw (gość)

Odezwały się buraki-wieśniaki! To nie przychodźcie na Korę nie ma obowiązku. Wam to należy sprowadzić tylko i wyłącznie byle jakie disco polo bo to jest wasza muzyka!!! Dni Zawiercia sąnie tylko dla baranów co to im słoń na ucho nadepnął i kompletnie nie znają się na tym co dobre!

fan (gość)

Zawiercie to miasto wygasłych gwiazd.
Rodowicz, Krawczyk, Ochman, Bajor......
ważne, aby wódz się dobrze bawił, a przy swoich ulubionych przebojach to i wódeczka lepiej się wchłania