Erotic show Kidów 2013: Zobaczcie zdjęcia z imprezy w remizie OSP [+18]

Erotic show Kidów 2013: Zobaczcie zdjęcia tylko dla dorosłych z imprezy, która odbyła się w niedzielę w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kidowie. Uczestnicy mogli zobaczyć zarówno damski, jak i męski striptiz.

Erotic show Kidów 2013: Za nami impreza w remizie OSP


Dzień wcześniej w tym samym miejscu odbyła się Gala Disco Polo Dance.

Zdjęcia z tego wydarzenia zobaczycie, klikając w poniższy link.

Gala Disco Polo Dance w Kidowie: Dużo zdjęć

Komentarze (11)

avatar
avatar
foks (gość)

taki spektakl powinien odbywać się co najmniej raz w miesiącu. W internecie i TV sex i dewiacje są dostępne bez ograniczeń i nikt z tego nie robi afery.. Pokolenie naszych rodziców i dziadków po kryjomu w stodole to robiło i za remizą podczas zabawy... Gdy zrobili pokaz striptizu to od razu afera. Kto nie chce to niech nie patrzy.

avatar
masakra (gość)

Laska jest bardziej ubrana niz dziunie w Pomaranczy czy wiejskim Enerdżi, a ryj też nawet mój kot ma ładniejszy - nie wiem czym tu się jarać (chyba że jesteś rudym prawiczkiem... chociaż rudy i prawiczek to synonimy w sumie) Tylko panowie trzymają fason

avatar
Look (gość)

A co tu takiego jest że zaraz od 18 lat .Na pierwszym lepszym portalu można zobaczyć nie takie fotki .Co tu jest takiego żeby się oburzać zaraz.Chyba prowincja je oglądała .

avatar
Nopek (gość)

Na portalu, który czytają także nieco młodsi, pojawia się taki artykuł... Striptiz w pow. zawierciańskim - faktycznie trafny temat na artykuł. Redaktor się bawi :)

Wybierz kategorię