Wypadek w Ogrodzieńcu: Trzy osoby ucierpiały

Wypadek w Ogrodzieńcu: Trzy osoby ucierpiały w wyniku zderzenia tira z samochodem dostawczym. Do zdarzenia doszło w czwartek, 24 października, po godzinie 14. Czytaj więcej na ten temat.

1/3

Wypadek w Ogrodzieńcu: Trzy osoby ucierpiały


Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, tir zderzył się z dostawczym mercedesem.

Trzy osoby doznały lekkich obrażeń ciała, a zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Wypadek w Ogrodzieńcu: Utrudnienia na drodze
Droga wojewódzka nr 791 łącząca Ogrodzieniec z Olkuszem przez pewien czas była zablokowana.

- Największym problemem było to, że tir stanął w poprzek drogi. Dlatego też musieliśmy poczekać na przyjazd Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Technicznego z Dąbrowy Górniczej, która udrożniła ruch - relacjonował st. kpt. Krzysztof Szczerba z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu.

Wypadek w Ogrodzieńcu? Zobacz inne wydarzenia

Więcej na temat

Komentarze (5)

avatar
avatar
Życie ostre jak maczeta. (gość)

Dla wszystkich idiotów, którzy myślą, że to gdzieś na podzamczu, macie barany napisane drogę, która łaczy ogrodzieniec i olkusz czyli gdzieś koło srubarni.

avatar
Obserwator patologii (gość)

W Porębie umieli zaprowadzić porządek na drodze wojewódzkiej. Taki też powinni zaprowadzić w Ogrodzieńcu i Podzamczu bo to nie tylko niebezpieczeństwo dla przechodniów ale w budynkach przy drodze mieszkańcy mają pęknięcia ścian od wozów ciężarowych. Jeżeli ktoś czyta to z radnych to proponuje zająć się tym problemem i brać przykład z Poręby.

avatar
E.J (gość)

Podzamcze jest miejscowością turystyczną. W związku z tym powinno być ograniczenie szybkości do 40 km/godz. Tak jest w niektórych krajach .

Wybierz kategorię