Korona Rokitno Szlacheckie - MKS Ujejsce 1:6 [ZDJĘCIA]

Paulina Musialska
Korona Rokitno Szlacheckie - MKS Ujejsce 1:6: Pierwszą bramkę Korona Rokitno Szlacheckie straciła już w 8. minucie gry. Kolejną - w 24 minucie. Strzelcem obu goli był Grzegorz Kaczmarek, który w sobotnim spotkaniu wielokrotnie stwarzał zagrożenie przed bramką rywali.

Korona Rokitno Szlacheckie - MKS Ujejsce 1:6

Reakcja szkoleniowca gospodarzy była błyskawiczna. Już w 30. minucie dokonał dwóch zmian w składzie i na boisku pojawili się Tomasz Pawlus oraz Jacek Tyborski.

W 33. minucie gry kolejną groźną akcję przeprowadzili zawodnicy MKS-u Ujejsce. Najpierw nieprzepisowo został zatrzymany szybki rajd Mateusza Świątka, a do wykonania rzutu wolnego podszedł Marcin Rusiński. Piłka po jego dośrodkowaniu trafiła na głowę Macieja Strzemińskiego. Zawodnik gości oddał jednak strzał obok bramki.

Chwilę później całkiem niezłą akcję dwójkową rozegrali między sobą Damian Jaskólski oraz Bartosz Kyrcz. Z zagrożeniem poradziła sobie jednak obrona przyjezdnych.

W 42. minucie Korona Rokitno Szlacheckie straciła kolejną bramkę. Po raz kolejny na listę strzelców wpisał się wtedy Grzegorz Kaczmarek.

Chwilę później gospodarze mieli szansę na błyskawiczną odpowiedź. Bartosz Kyrcz urwał się obrońcom i popisał się dobrym podaniem z lewej strony boiska. Niestety, piłkę wybiła za linię końcową obrona gości. Po rzucie rożnym ponownie zagotowało się w polu karnym MKS-u Ujejsce. Strzały na bramkę rywali oddali Bartosz Kyrcz oraz Jacek Tyborski. Oba uderzenia zostały jednak zablokowane.

W 46. minucie ponownie szansę na bramkę miał Kaczmarek. Zabrakło mu jednak celności i futbolówka powędrowała obok słupka.

Chwilę później Andrzej Bebak zagrał piłkę do niepilnowanego Damiana Jaskólskiego. Pomocnik Korony znajdował się jednak na pozycji spalonej.

W 52. minucie mogło być już 0:4. Strzał na bramkę strzeżoną przez Radosława Żmudę oddał Kaczmarek. Koronę Rokitno Szlacheckie przed stratą kolejnego gola uratowała poprzeczka.

Kibice gospodarzy na bramkę swojego zespołu musieli poczekać aż do 70. minuty spotkania. Honorowe trafienie zdobył wtedy Damian Jaskólski.

Na odpowiedź przyjezdnych nie trzeba było długo czekać. W 71. minucie gry „zaspała” defensywa Korony Rokitno Szlacheckie. Bez wahania wykorzystał to Mariusz Rusiński, który pewnym strzałem podwyższył prowadzenie MKS-u Ujejsce.

Pięć minut później było już 1:5. Na strzał bezpośrednio z rzutu wolnego zdecydował się wtedy Maciej Strzemiński. Piłka bez problemu minęła najpierw mur, a następnie bramkarza rywali i wpadła do siatki.

W 79. minucie goście jeszcze bardziej podwyższyli swoje prowadzenie. Świetnym wyrzuceniem z autu popisał się wtedy Michał Macha. Wystarczyło jedynie dostawienie nogi przez Dariusza Kępkę, aby MKS Ujejsce mógł cieszyć się z kolejnej bramki.

W 83. minucie drugi żółty kartonik, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Kamil Krzywdziński.

W doliczonym czasie gry bardzo blisko zdobycia drugiej bramki dla Korony Rokitno Szlacheckie był Jaskólski. Zawodnik gospodarzy trafił jednak w poprzeczkę.

Korona Rokitno Szlacheckie - MKS Ujejsce 1:6 (0:3)