Łazowianka Łazy - Błękitni Sarnów 4:2 [RELACJA]

Paulina Musialska
Łazowianka Łazy - Błękitni Sarnów 4:2.
Łazowianka Łazy - Błękitni Sarnów 4:2: Łazowianie w dalszym ciągu dobrze spisują się w ligowych rozgrywkach. W Wielką Sobotę na swoje konto dopisali kolejne trzy punkty. Przeczytajcie relację.

Łazowianka Łazy - Błękitni Sarnów 4:2

Wynik meczu otworzyła Łazowianka Łazy, a bramkarza rywali jako pierwszy pokonał Krystian Białkowski. W 39. minucie blisko podwyższenia przewagi był Łukasz Piżuch, ale był na pozycji spalonej.

Po przerwie kibice w Łazach mogli zobaczyć więcej bramek.

Na początku drugiej połowy dwukrotnie zagrożenie stworzył Mateusz Bordel. Brakowało mu jednak skuteczności.

W 52. minucie gry Błękitni Sarnów doprowadzili do wyrównania. Przyjezdni szybko poczuli, że mogą przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę i sześć minut później ponownie zagrozili bramce rywali.

Pierwszy strzał obronił bramkarz gospodarzy. Następnie jeden z zawodników gości uderzył nad poprzeczką.

W 61. minucie było już 2:1. Krystian Białkowski popisał się wtedy świetnym podaniem do Mateusza Bordela, a napastnik Łazowianki wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

Nie był to jednak koniec goli dla gospodarzy. Na boisku pojawił się Adrian Piżuch, który regularnie stwarzał zagrożenie przed bramką Błękitnych.

W 68. minucie z łatwością minął bramkarza przeciwników i uderzył na pustą bramkę. Tym samym podwyższył prowadzenie swojego zespołu.

Trzy minuty później napastnik Łazowianki oddał strzał prosto w bramkarza. W 77. minucie Adrian Piżuch zagrał piłkę do Sebastiana Woźniaka, który bez większych problemów wpisał się na listę strzelców.

Siedem minut później jeden z zawodników z Sarnowa oddał strzał z dystansu. Piłka odbiła się od słupka bramki i minęła bezradnego bramkarza Marcina Droździka.

Łazowianka Łazy kolejne spotkanie rozegra na wyjeździe, a jej rywalem będzie Zew Kazimierz.

Łazowianka Łazy - Błękitni Sarnów 4:2 (1:0)
Bramki dla Łazowianki: Białkowski, Bordel, A. Piżuch, Woźniak