W Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach odbyły się "Muzyczne prezentacje". To koncert artystów współpracujących z MOK. Zobaczcie zdjęcia.

W Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach odbyły się "Muzyczne prezentacje". Jest to koncert, podczas którego na scenie występują osoby uczące się w łazowskim MOK.

Podczas wydarzenia na scenie zaprezentowało się około 40 osób. To nie tylko wokaliści, ale również osoby grające na różnych instrumentach. Wśród nich byli: Joanna Błoch, Aleksandra Krzystańska, Alicja Lochocka, Jakub Szeląg, Franciszek Lenorek, Maciej Kasperski, Mikołaj Góral, Jakub Kasperski, Wiktoria Kubik, Oliwia Gleba, Kinga Kuligowska, Alicja Sobusik, Patrycja Gotfryd, Michał Świtała, Hanna Piątkowska, Wiktoria Kubik, Julia Jarek, Gabriel Jachna, Bartosz Cegła, Alicja Jurkiewicz, Zuzanna Piotrowska, Kalina Piłka, Zbigniew Zdzienicki, Angelika Łonak, Antonina Haręża oraz Śpiewoludki.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!