Olimpia Piekary Śląskie - Viret CMC Zawiercie 30:29

DRAPA
Olimpia Piekary Śląskie - Viret CMC Zawiercie 30:29.
Olimpia Piekary Śląskie - Viret CMC Zawiercie 30:29. Viret CMC Zawiercie
Olimpia Piekary Śląskie - Viret CMC Zawiercie 30:29: Po niezwykle zaciętym spotkaniu piłkarze ręczni z Zawiercia przegrali w sobotę w Piekarach Śląskich różnicą jednego trafienia.

Zawiercianie słabo rozpoczęli to spotkanie i już po kilku minutach przegrywali 0:3. Praktycznie nie do zatrzymania był grający w barwach gospodarzy Mariusz Kempys (w całym meczu rzucił 10 bramek - dop. red.), ale na listę strzelców regularnie wpisywali się także Sergiusz Zagała i Tomasz Fugiel.

Już w drugiej połowie podopieczni Mariusza Szczygła wyrównali, dzięki rzutom Marcin Komalskiego i Damiana Kaprala (19:19), a w 41. minucie Viret CMC prowadził nawet po trafieniu najskuteczniejszego w barwach zawiercian Sergiusza Zagały (10 trafień).

Niestety dla piłkarzy ręcznych z Zawiercia w końcówce nieco lepiej poradzili sobie gospodarze i minimalnie wygrali.

Olimpia Piekary Śląskie - Viret CMC Zawiercie 30:29 (15:12)
Viret CMC: Kot 1 - S. Zagała 10, Fugiel 8, Biernacki 4, Komalski 3, Pakulski 2, Kapral 1, I. Zagała, Kijowski, Bugaj, Nowak.

Już w następną sobotę zawiercianie zagrają w Tarnowie.