W sobotę na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Orle Gniazdo w Hucisku odbył się Piknik Jurajski. Impreza została połączona z 10-leciem Kapeli Jurajskiej. Zobaczcie zdjęcia.

W sobotę, 15 lipca, na ternie Ośrodka Wypoczynkowego Orle Gniazdo w Hucisku odbył się Piknik Jurajski. Podczas wydarzenia odbyła się piąta edycja Konkursu Piosenki Patriotycznej. Najlepszy w tym roku okazał się zespół Echo z Ogrodzieńca.

Zespół Echo reprezentuje swoją gminę w konkursach

Równie ważnym punktem wydarzenia, były obchody 10-lecia Kapeli Jurajskiej. Podczas Pikniku Jurajskiego wręczono jej złotą odznakę "Zasłużeni dla województwa". Nie zabrakło również życzeń od samorządowców oraz obecnych na wydarzeniu Kół Gospodyń Wiejskich.

Organizatorem wydarzenia byli Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Hucisku oraz Kapela Jurajska. Patronat honorowy nad Piknikiem Jurajskim objęli Starosta Zawierciański i Wójt Gminy Włodowice.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!