Małachowski pobił rekord Polski i zapowiada przed mistrzostwami Europy: Nikogo się nie boję. Niech rywale boją się mnie

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Znów złamał pan własny rekord Polski (69,83 m), czyli forma jest wielka, ale i startów było ostatnio sporo. Nie za dużo jak na okres przed mistrzostwami Europy w Barcelonie (27.07-1.08)?

Może i dużo, ale przy trzech występach w tygodniu nie ma jeszcze tragedii. Teraz potrenuję sobie trochę na spokojnie w Spale i mam nadzieję, że do ME dorzucę jeszcze kilka centymetrów. Bo jeden start przed ME planuję - 22 lipca w Diamentowej Lidze w Monako. A w tych podróżach najgorsze to są przeloty.

Nie wyobrażam sobie tak ogromnego faceta lecącego do Eugene w USA klasą ekonomiczną. To przecież męka.

Zgadza się. Jednak w przypadku, gdy zmieniamy kontynent, menedżer zapewnia nam klasę biznes. Co innego jednak zawody w sezonie, a co innego zgrupowanie w trakcie zimowych przygotowań. Wtedy lecimy np. do RPA klasą ekonomiczną. Nie jest lekko. Wtedy najlepsze wyjście to chyba... wychodek.

O co walczy pan w tegorocznej Diamentowej Lidze?

O zwycięstwo. Wygrana w Monako dałaby mi kolejne punkty i pewniejsze prowadzenie w ge-neralce. Moja konkurencja znalazła się w siedmiu z 14 mityngów i wypadałoby całość wygrać. Niech będzie gdzieś zapisane, że jakiś Polak ma taki sukces na koncie. Poza tym, jak sama nazwa wskazuje, walczy się o diamenty, choć można je także spieniężyć.

A pan jaki ma plan?

Jak będę miał narzeczoną, to wezmę diamenty. Na razie wolę jednak pieniądze. A wszystkie ładne kobiety proszę o kontakt.

Może ładne i mądre?

Hmm, jak pan taką znajdzie, to proszę dać mi znać. Oczywiście żartuję.

Co obecnie pan porabia?

Trzeba odpocząć, ale i zrobić trochę ciężkich treningów, oddać parę mocniejszych rzutów.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!