Siatkarze przegrywają w Krakowie

Paulina Musialska
ARC.
Siatkarze przegrywają w Krakowie: Aluron Virtu Warta Zawiercie uległ na wyjeździe drużynie AGH Kraków. W każdym secie trwała jednak zacięta walka.

W sobotę na zawierciański zespół czekał jeden z bliższych wyjazdów. Tym razem celem ich podróży był Kraków, gdzie zawiercianie zmierzyli się z miejscowym AGH.

W każdej z partii decydujące okazywały się ostatnie akcje. W tym meczu więcej "zimnej krwi" zachowywali gospodarze. Krakowianie w pierwszej partii zwyciężyli 25:22. Kolejne sety były jeszcze bardziej wyrównane, ale również kończyły się zwycięstwem krakowskiego klubu. Druga odsłona meczu zakończyła się wynikiem 27:25. Trzecia - 28:26.

Spotkanie zakończyło się przegraną Aluron Virtu Warta Zawiercie, 3:0.

Kolejny mecz zawiercianie rozegrają na wyjeździe. Ich rywalem zostanie GKS Katowice. Początek meczu w sobotę, 13 lutego, o godzinie 17.

AGH Kraków - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:0 (25:22, 27:25, 28:26)