Turniej o Puchar Tymbarku 2014: Trwają zapisy do XIV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. W tym roku nastąpiły pewne zmiany i młodzi zawodnicy będą rywalizować w dwóch kategoriach wiekowych.

Turniej o Puchar Tymbarku 2014: Trwają zapisy


Chodzi o kategorie wiekowe U-10 oraz U-12, a najlepsze drużyny z każdego województwa zagrają w finale ogólnopolskim na Stadionie Narodowym. Zwycięzcy wyjadą na mecz Niemcy - Polska.

Organizatorem turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej, a sponsorem została firma Tymbark, która przez ostatnie siedem lat była sponsorem głównym turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii U-10.

Do ostatniej, XIII edycji zgłoszono 185 tys. dziewcząt i chłopców, co sprawiło, że był to największy tego typu turniej w Europie.

Zapisy do XIV edycji turnieju potrwają do 21 lutego. Drużyny można zgłaszać za pośrednictwem formularza rejestracyjnego umieszczonego na oficjalnej stronie turnieju - zpodworkanastadion.pl.

Rozgrywki przeznaczone są dla szkół podstawowych oraz Uczniowskich Klubów Sportowych, a zespoły mogą być zgłaszane przez nauczycieli i trenerów.

Każdy zespół może liczyć od 7 do maksymalnie 12 zawodników.

Za zgłoszenie każdej drużyny, która weźmie udział w turnieju, trenerzy otrzymają profesjonalne koszulki sportowe Nike.

Patronat honorowy nad turniejem Tymbarku objęli UEFA Grassroots, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Turniej o Puchar Tymbarku 2014: Tu znajdziesz więcej informacji

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!