Viret CMC Zawiercie nie przerwał "czarnej serii" ZDJĘCIA

PM
Sytuacja Viretu CMC Zawiercie w tabeli I ligi piłki ręcznej mężczyzn robi się coraz trudniejsza. W sobotę (10.03) zawiercianie ponownie nie odrobili strat.

W sobotę, 10 marca, Viret CMC Zawiercie zmierzył się we własnej hali z KS Uniwersytet Radom. Na trybunach ponownie pojawiło się sporo kibiców oraz młodych zawodników Fabryki Handballu.

Początek rywalizacji dawał nadzieję, że Viret w końcu wygra ligowe spotkanie. Zespół z Zawiercia grał solidnie w obronie, a w bramce rywali zatrzymywał Kamil Buchcic. Pozwalało to na wyprowadzanie skutecznych kontrataków. Bramkarza radomskiego klubu najczęściej pokonywali Igor Zagała i Artur Makaruk. Kilka bramek dołożył także Łukasz Szymański. Pierwsza połowa zakończyła się trzybramkowym prowadzeniem gospodarzy spotkania (16:13).

Po przerwie coś zacięło się w grze zawiercian. Radomianie zdołali doprowadzić do wyrównania meczu. Następnie goście zaczęli "odjeżdżać" swoim przeciwnikom. Przyjezdni stali się skuteczni zarówno w obronie, jak i ataku. Viret CMC Zawiercie nie był w stanie odmienić losów tego meczu. Mecz zakończył się dotkliwą porażką zawierciańskiego klubu, 31:24.

Viret CMC Zawiercie - KS Uniwersytet Radom 24:31 (16:13)