Warta Zawiercie - Orzeł Biały Brzeziny Śląskie 3:0

Patryk Drabek
Damian Sołtysik strzelił dwie bramki dla Warty.
Damian Sołtysik strzelił dwie bramki dla Warty. P. Drabek
Warta Zawiercie - Orzeł Biały Brzeziny Śląskie 3:0: Podopieczni Andrzeja Wróblewskiego pewnie pokonali Orła Białego Brzeziny Śląskie. Jak radziły sobie inne zespoły? Zobaczcie wszystkie wyniki i strzelców bramek dla naszych drużyn.

Liga okręgowa, Katowice IV:
Warta Zawiercie - Orzeł Biały Brzeziny Śląskie 3:0 (Damian Sołtysik 2 i Michał Mąka)
Piłkarze z Zawiercia nie mieli większych problemów z pokonaniem swoich rywali, a już w następnej kolejce zmierzą się w wyjazdowym spotkaniu z liderem - Tęczą Błędów. Warta jest wiceliderem i traci do przeciwników trzy punkty.

Liga okręgowa, Kraków I:
Trzy Korony Żarnowiec - Piliczanka Pilica 4:4 (Konrad Karoń 4 - Jakub Nowak 2, Arkadiusz Tokarski i Adam Dudkiewicz)
Wielkie emocje w Żarnowcu. Piliczanka do 73. minuty prowadziła w derbach 4:0 (!), ale gospodarze zdołali wyrównać. Bohaterem był Konrad Karoń, który strzelił wszystkie bramki dla Trzech Koron. Ostatnią już w 93. minucie.

A-klasa Sosnowiec:
MKS Poręba - Ostoja Żelisławice 2:1 (Damian Kocot i Tymoteusz Turlej dla MKS-u)
Przemsza Okradzionów - Skalniak Kroczyce 2:0
Niwy Brudzowice - Źródło Kromołów 5:1 (Marek Surowiec dla Źródła)
Łazowianka Łazy - Jedność Strzyżowice 5:2 (Adrian Piżuch 2, Hubert Maciążek, Michał Gajewicz i Dawid Słomkowski dla Łazowianki)

A-klasa Olkusz:
Centuria Chechło - Piliczanka II Pilica 2:1 (Łukasz Musialski dla Piliczanki II)
Unia Jaroszowiec - Ospel Wierbka 1:4 (Paweł Tkacz 2, Artur Nowakowski i Krystian Hordyn dla Ospelu)

A-klasa Częstochowa II:
Kmicic Kruszyna - Sparta Szczekociny 2:2 (Grzegorz Walasek i Mateusz Kapral dla Sparty)

B-klasa Sosnowiec:
KS Giebło - KS Mydlice 5:1 (Adam Głąb 2, Kacper Bartos, Dariusz Makieła i Sebastian Piętosa dla KS-u)
KS Wysoka - KS Góra Siewierska 3:1 (Robert Kowalski 2 i Radomir Kowalski dla KS-u)
Olimpia Włodowice - Szczakowianka II Jaworzno 1:2 (Damian Skorupa dla Olimpii)
Iskra Psary - Płomień Niegowonice 1:0
MKS Ujejsce - Korona Rokitno Szlacheckie 4:2 (Patryk Macha 2 dla Korony)