Wypadek w Ogrodzieńcu: Trzy osoby ucierpiały w wyniku zderzenia tira z samochodem dostawczym. Do zdarzenia doszło w czwartek, 24 października, po godzinie 14. Czytaj więcej na ten temat.

Wypadek w Ogrodzieńcu: Trzy osoby ucierpiały


Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, tir zderzył się z dostawczym mercedesem.

Trzy osoby doznały lekkich obrażeń ciała, a zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Wypadek w Ogrodzieńcu: Utrudnienia na drodze
Droga wojewódzka nr 791 łącząca Ogrodzieniec z Olkuszem przez pewien czas była zablokowana.

- Największym problemem było to, że tir stanął w poprzek drogi. Dlatego też musieliśmy poczekać na przyjazd Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Technicznego z Dąbrowy Górniczej, która udrożniła ruch - relacjonował st. kpt. Krzysztof Szczerba z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu.

Wypadek w Ogrodzieńcu? Zobacz inne wydarzenia

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Życie ostre jak maczeta. (gość)

Dla wszystkich idiotów, którzy myślą, że to gdzieś na podzamczu, macie barany napisane drogę, która łaczy ogrodzieniec i olkusz czyli gdzieś koło srubarni.

Obserwator patologii (gość)

W Porębie umieli zaprowadzić porządek na drodze wojewódzkiej. Taki też powinni zaprowadzić w Ogrodzieńcu i Podzamczu bo to nie tylko niebezpieczeństwo dla przechodniów ale w budynkach przy drodze mieszkańcy mają pęknięcia ścian od wozów ciężarowych. Jeżeli ktoś czyta to z radnych to proponuje zająć się tym problemem i brać przykład z Poręby.

E.J (gość)

Podzamcze jest miejscowością turystyczną. W związku z tym powinno być ograniczenie szybkości do 40 km/godz. Tak jest w niektórych krajach .