Wypadek w Zawierciu. Radiowóz potrącił 8-letnie dziecko [WIDEO]

W piątek (8.06) rano na ulicy Sikorskiego w Zawierciu doszło do groźnego wypadku. Radiowóz potrącił 8-letnie dziecko.

Aktualizacja.

Wszczęto śledztwo w sprawie spowodowania wypadku drogowego, w wyniku którego 8-letni pieszy doznał obrażeń ciała. Zawierciańska prokuratura złoży jednak wniosek do Prokuratury Okręgowej o wyłączenie jej ze sprawy. Powód? Policjanci z Zawiercia wykonują wiele czynności na zlecenie prokuratury i mogłyby pojawić się zarzuty o braku bezstronności.

Prokurator z zawierciańskiej prokuratury przeprowadził pierwsze czynności na ulicy Sikorskiego.

Ustalono, że do wypadku doszło około godziny 8.45, w pobliżu restauracji Bistro Mojego Brata. Policyjny samochód nie jechał na sygnale. Na pasach potrącił 8-letniego chłopca, który przechodził przez jezdnię. Poszkodowany doznał ogólnych stłuczeń i trafił do szpitala. Jego życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo.

Na miejsce przyjechał prokurator oraz zastępca naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. Przeprowadzono oględziny oraz sprawdzono trzeźwość policjantów z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji, którzy jechali radiowozem. Byli trzeźwi.

Radiowóz został odholowany na parking, gdzie oględziny przeprowadzi biegły z zakresu ruchu drogowego. Prokurator zwrócił się także do szpitala o dokumentację medyczną poszkodowanego chłopca.

Czytaj więcej, zobacz WIDEO...

Wypadek w Zawierciu. Radiowóz potrącił 8-letnie dziecko

Do zdarzenia doszło w piątek, 8 czerwca, około godz. 8.40. Na przejściu dla pieszych na ulicy Sikorskiego w Zawierciu oznakowany radiowóz potrącił dziecko. 8-letni chłopiec trafił do szpitala.
- Policjanci ustalają szczegółowy przebieg tego zdarzenia - przekazał nadkom. Andrzej Świeboda, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu.

Na miejscu pracowali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, zastępca naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego oraz prokurator.

Dziecko z ogólnymi potłuczeniami trafiło do szpitala. Trwają oględziny miejsca zdarzenia.

Jak przekazują mieszkańcy, to przejście dla pieszych jest bardzo niebezpieczne i często dochodzi na nim do wypadków. Zobacz WIDEO...

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

13.06.2018, 08:06

Cóż, szef to też facet.Nie da się tego przeskoczyć. Skoro jest policjantem,to przeszedł badania lekarskie i nie jest ślepy. Są widoki,którym ciężko jest się oprzeć. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi.

12.06.2018, 08:17

Ja zawsze wiem kiedy mój szef wchodzi nawet jak jestem tyłem

12.06.2018, 07:34

Kobiety w policji to nie maskotki Madam. Są bardzo potrzebne, bo wykonują bardzo ważną pracę.Kiedyś tak myślano,że kobiety nie mogą być dobrymi policjantkami,ale to były stare czasy komuny.Dzisiaj policja pracuje trochę inaczej. Hm...mi chyba też już nie zależy.Astry będzie musiał przynieść ktoś inny.

11.06.2018, 22:25

Niech pan nie robi tego za innych bo proszę mi wierzyć wcale na to nie zasługują i raczej im nie zależy na czyimś staraniu nie mówiac już o dobrych intencjach. Kobiety w policji , i one mają łagodzić obyczaje. Prosze nie żartować w tym swoim ocieplaniu pisząc takie bzdury.

11.06.2018, 22:25

No i zniknęła Madam. Cóż wychodzi na to,że nie dla psa kiełbasa.

11.06.2018, 22:01

To tylko pierwsze wrażenie. Liczy się wnętrze. Bóg jest geniuszem,bo stworzył kobietę.Każdy policjant wie,że kobieta jest lepszym człowiekiem.Kobiety popełniają mniej przestępstw,mniej piją,lepiej radzą sobie z bólem zarówno fizycznym jak i psychicznym. Ostrzegam,że ja tak mogę bez końca.I jakby się ktoś pytał,to ja tylko próbuję ocieplić wizerunek policji. Wcale nie jesteśmy tacy źli. Czasami nerwy nam puszczają,ale dzięki Bogu są na tym świecie kobiety.A jak wszystkim wiadomo kobiety łagodzą obyczaje. Nikt nas nie kocha,nikt nas nie lubi.Nie żal Pani dzielnych policjantów?

11.06.2018, 21:45

Łapka dla pana a już myślałam że same jełopy tutaj wchodzą.

11.06.2018, 21:37

Ależ Madam. Do Pani to raczej z astrami niż po astry.Zapewniam Panią,że jeżeli Pani zadzwoni,to pomocy nie odmówimy. Przyjedziemy,tylko co jeżeli będziemy chcieć zostać u Pani na lata,a może i dłużej? A tak na poważnie,nie wiem o co chodź z tymi sygnalistami.Ktoś rzucił hasło,były nawet jakieś odprawy,ale dalej nikt nic nie wie.Temat chyba umarł śmiercią naturalną.

11.06.2018, 20:57

Słusznie prawisz przecież teraz będą dzwonić sygnaliści i roboty będziecie mieli na lata i jeden dzień dłużej bo sygnalista może młody i czycha na czyjeś potknięcie albo taki z niego może być dowcipniś że majstra zapoda że ten w doniczkach zamiast w ogródku astry hoduje

11.06.2018, 19:19

Ciebie nie trzeba bić w pysk.Sam się wykończysz fizolu.

11.06.2018, 18:44

Zacznij zwijać drogi,bo zasponsorowałeś ich budowę. Zacznij rozbiórkę szpitali,bo zasponsorowałeś ich budowę.Ale wiesz co szpital psychiatryczny chociaż jeden zostaw.Przyda ci się. Elektrownie też rozbieraj i oczyszczalnie ścieków. Uniwersytety,urzędy skarbowe,polską armię,straż pożarną,pogotowie ratunkowe,polski sejm i senat, przedszkola,szkoły,biblioteki. Wszystko rozbieraj,bo ty to wszystko zasponsorowałeś. Nie zapomnij o mostach,kolei i lotniskach, tramwajach,przystankach. Sponsorze bez ciebie Polska by nie powstała.Dziękujemy ci,że mamy dach nad głową i co garnka włożyć.Ty nam to sponsorujesz.

11.06.2018, 18:21

Jak to nie wyobrażasz sobie,że policjant specjalnie potrącił tego chłopca?Pomyśl przecież to oczywiste:do policji idą sami psychopaci,czyli policjant marzył o tym żeby kogoś potrącić.Prokuratura jest nieudolna i przekupna czyli usunęła wszystkie ślady na miejscu zdarzenia.Oczywiście uczyniła to na polecenie Sądu,bo sędziowie to kasta. Lekarze kłamią,że chłopcu nic się nie stało,bo lekarze wzięli łapówkę żeby tak mówić.Wszyscy lekarze biorą przecież łapówki.Poza tym lekarze to mordercy.Na pewno zamordowali tego chłopca i podrzucili jakiegoś innego. Policja tego nie wykryje bo jest z nimi w zmowie. A wszystkiemu winne są miesięcznice smoleńskie,unia i Putin.

11.06.2018, 17:34

Psycholodzy w tych wypowiedziach poniżej to jakieś dno

11.06.2018, 15:02

Skoro tak Ty wszystko sponsorujesz to idź się do więźniów upominaj żeby Ci oddawali pieniądze na wyjście gdy dostają TEŻ Ż TWOICH PODATKÓW, ale pewnie szczeka by bolała, łatwiej Kozaka w necie zgrywac, podatki płacisz bo MUSISZ a nie że robisz komuś łaskę i cała budżetowka leży u twoich stóp

11.06.2018, 14:10

Sienkiewicza czy Sikorskiego??

11.06.2018, 14:00

Nie wyobrażam sobie żeby Policjant specjalnie potrącił chłopca, wypadek to wypadek.
" Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi."

Napoléon Bonaparte

11.06.2018, 00:15

Po pierwsze: policja nie jest od kochania.Po drugie:jak nie widzisz powodu żeby szanować policję,to nie dzwoń po nią jak będziesz potrzebować pomocy. Każdy kij ma dwa końce. Brak szacunku i pomocy funkcjonuje w obie strony.

11.06.2018, 00:10

Też jestem psychologiem i proszę nie wypisywać takich głupot po co ci wiedza skoro są media,bo wstyd psychologom przynosisz.

11.06.2018, 00:03

No tak nie musisz mieć wiedzy o policji,jeżeli wypowiadasz się na temat policji.No bo po co wiedza,jak można wygadywać głupoty. Psychologiem jesteś i wypisujesz po co ci wiedza,wystarczą ci media? To powiedz jeszcze na jakiej prywatnej uczelni kupiłeś/kupiłaś dyplom psychologa i ile masła i jajek na to poszło. Policjantów nikt nie lubi?Mi się wydaje,że psychologów nikt nie cierpi. Kto to jest psycholog?Ktoś kto sam potrzebuje psychologa. Policja zaatakowała biedne kobiety. Hahaha Chodzi Ci o tą biedną kobietę córeczkę pani senator?Nikt nie stoi ponad prawem.To że ktoś jest kobietą nie czyni go bezkarnym.Rzucisz się z łapami na policjanta musisz się liczyć z konsekwencjami.To dotyczy też waszego cwaniaczka Frasyniuka. Legenda solidarności od siedmiu boleści,szarpał policjanta,podawał fałszywe dane i co? Innych policja ma karać za takie zachowanie,a świętą krowę Frasyniuka to już nie?Wstyd żeby się tak polityk zachowywał.Wstyd. Policja nie jest od lubienia. Mandaty się nie podobają,kontrole drogowe się nie podobają,tylko jak ginie człowiek to wielki lament dlaczego tak mało policji na drogach. To się trzeba zdecydować.Albo plujecie i szczujecie na policję i robicie wszystko,żeby ją zniszczyć albo dbacie o policję,żeby wam jak najlepiej służyła. Jak będziesz potrzebować pomocy to nie dzwoń na policję tylko wylewaj swoją frustrację na Nowogrodzką.Tam idź ,tam na pewno cię wysłuchają i ci pomogą jak tym niepełnosprawnym w sejmie.

10.06.2018, 23:18

Wiedzy o policji nie muszę mieć innej niż ta którą dostarczaja mi media. To mi w zupełności wystarczy. Z czym tu dyskutować? Sami frustraci życiowi jak można wyczytać z waszych wpisów. Żałość ogarnia jeszcze większa bo sam artykuł już pokazuje wiele a dopełnieniem są już wasze żale na cały świat jak to on was nie kocha. Bo i za co?! Za popychanie bezbronnych kobiet na mafifestacjach w Warszawie! Za trzymanie w ręku białych róż! I teraz frustracje swoje wylewacie na całe społeczeństwo że was nie lubi i nie olazuje szacunku! Idźcie płakać na Nowogrodzką tam na pewno was wysłuchają jak tych niepełnosprawnych w sejmie.

10.06.2018, 23:00

A salutować też ci patologia salutuje,czy tylko za jedno piwo kierownikiem nazywa.Postaw flaszkę,to cię będą prezydentem nazywać,a za dwie flaszki królową angielską.hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha.Masz poważnie masz.Dużo w życiu osiągnąłeś hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

10.06.2018, 22:54

Wow! Patologia spod lidla mówi ci "kierowniku"Wow! To rzeczywiście osiągnąłeś w swoim życiu 100% tego co jesteś w stanie osiągnąć.Wow!! Taki sukces!Takie poważanie.Patologia cię kierownikiem nazywa. Próbowałeś zmienić psychiatrę? Może powinieneś.

10.06.2018, 22:16

Na taką patologię właśnie wyglądasz. Jest tak jak mówisz.Pochodzisz z patologicznej rodziny,która nauczyła cię jednego:walić w pysk. Brawo. Jest się czym chwalić. Reszta patologii jest z pewnością pod wrażeniem.

10.06.2018, 22:05

Nie musi Pan sobie przypominać czy pił Pan ze mną wódkę,bo ja wódki nie piję. Nie wiele mnie obchodzi Pana agresja kierowana wobec PiSu i jak widzę automatycznie wobec policji. Jak każdą agresję także Pańską można leczyć. Zgniły i agresywny jest Pana język. Na interwencji trzeba by było wzywać do Pana lekarza,bo zachowuje się Pan jak w jakimś amoku. Agresja,którą Pan okazuje i wręcz nią żyje jest zabójcza przede wszystkim dla Pana,bo ma charakter autodestrukcji. Nie wiem z kim się Pan spotyka i z jakiej ulicy czerpie Pan wiedzę na temat policji,ale mówi Pan językiem patologii. Może patologia nazwie Pana "kierownikiem"jak im Pan browara postawi. Wtedy pewnie jest Pan tym swoim wymarzonym"kierownikiem". Cóż,zawsze to"kierownik".

10.06.2018, 22:02

Tutaj nikt nie bije piany, sam zacząłeś szczekać, dosłownie szczekać bo nie rozumiesz do końca co czytasz, lub składanie liter podczas próby czytania ogranicza Ci rozumienie tekstu. Mnie też troche poniosło, przyznaję, ale nauczono mnie że jak ktoś bije mnie w pysk, należy mu oddać ze zdwojoną siłą. Poza tym kończę te dyskusję idącą do nikąd, bo jak powiedział kiedyś ktoś mądry,
"nie dyskutuj z debilem, sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem."