Stół pań z KGW Kroczyce uginał się pod ogromną ilością smacznych potraw Stół pań z KGW Kroczyce uginał się pod ogromną ilością smacznych potraw

Stół pań z KGW Kroczyce uginał się pod ogromną ilością smacznych potraw (© Monika Ziółkowska-Wnuk)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zakończyły się dwudniowe obchody święta gminy Żarnowiec.

Jedną z głównych atrakcji był Międzygminny Turniej Kół Gospodyń Wiejskich "Dary lata". W zawodach wzięły udział panie m.in. z gmin: Słupia Jędrzejowska, Żarnowiec, Zawiercie, Irządze, Szczekociny i Kroczyce, które prześcigały się w przygotowywaniu wyśmienitych potraw. Jury oceniało każdy przygotowany stół, próbowali oni również smakołyków, które tam się pojawiały. Gospodynie spędziły całą sobotę przygotowując rozmaite dania. Nie zabrakło także słoików z konfiturami z kolorowymi wstążkami, serwetek, wielobarwnych koszyków oraz tac. Podczas turnieju nie została oceniona tylko jedna potrawa. Wszystkie panie zostały wyróżnione za wspaniałe i różnorodne pomysły oraz szykowne przygotowanie. Po wręczeniu pucharów miłośnicy sztuki kulinarnej mogli sami zdegustować przysmaki. Niedzielną zabawę zakończył pokaz sztucznych ogni i zabawa taneczna.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!