Na środę, 21 marca, zaplanowano kolejne spotkanie w ramach Laboratorium Nauki i Twórczej Ekspresji. Gościem będzie Jakub Żulczyk.

W środę, 21 marca, w Galerii Muzealnej im. L. Dutki w Zawierciu odbędzie się spotkanie w ramach Laboratorium Nauki i Twórczej Ekspresji. Początek o godzinie 18. Wstęp jest bezpłatny.

Gościem spotkania będzie Jakub Żulczyk, popularny pisarz młodego pokolenia, scenarzysta oraz publicysta. Autor książek takich jak "Wzgórze psów", "Radio Armagedon", "Zrób mi jakąś krzywdę... czyli wszystkie video gry są o miłości" oraz "Ślepnąc od świateł". Za ostatnią z wymienionych książek otrzymał nominację do Paszportu Polityki. Jakub Żulczyk jest także jednym ze scenarzystów serialu Belfer, który emitowany był na antenie Canal + Polska.

Z regionu

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!