StudioDecor Beata Stankowska -Hadi

avatarStudioDecor Beata Stankowska -Hadi

Zawiercie
Jestem projektantka wnętrz w StudioDecor. Zajmuje się projektowaniem wnętrz prywatnych , jak i komercyjnych. Moja dewizą jest sprostanie oczekiwaniom osób , dla których wykonuje projekty. Ulubionym stylem- eklektyczny, nowoczesny, skandynawski . Zapraszam do współpracy.

Projektowanie wnętrz

2016-05-18 10:06:13

Planowanie przestrzeni jest istotnym elementem życia każdego człowieka – każdy realizuje swoją wizję domu, ogrodu czy też biura zgodnie z inspiracjami i aktualnymi potrzebami. Staranne zaplanowanie otaczającej nas przestrzeni pomaga uzyskać wewnętrzną harmonię, jednak nie każdy może poświęcić odpowiednią ilość czasu na stworzenie olśniewającego domu czy też zaczarowanego ogrodu. Wtedy z pomocą przechodzi Studio Decor – pracownia o ugruntowanej pozycji i świeżym spojrzeniu. Śledząc najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz czy też terenów zielonych, nie zapominamy o klasyce i minimalizmie – doskonale łączymy nowoczesne rozwiązania z subtelnością prostych i sprawdzonych pomysłów. Nasza pracownia jest również otwarta na współpracę z ludźmi o mniej napiętym grafiku i artystycznym zacięciu, którzy chcą dopełnić swoje wizje, by potem przez lata móc delektować się magią wspaniałej przestrzeni. Chętnie służymy Państwu radą i praktycznymi wskazówkami, które pomogą spełnić się w roli dekoratora wnętrz lub architekta przydomowego ogrodu.
Nasza firma przyjmuje zlecenia z Zawiercia i okolic takich jak Myszków, Sosnowiec, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza

Jesteś na profilu StudioDecor Beata Stankowska -Hadi - stronie mieszkańca miasta Zawiercie. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj