Magda

avatarMagda

Zawiercie
marketing internetowy, marketing w wyszukiwarkach, seo copywriting, pozycjonowanie w internecie, prowadzenie bloga firmowego, prowadzenie strony internetowej, strategia marketingowa, kampanie marketingowe

Prywatna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Dąbrowie Górniczej na Mydlicach

2016-01-06 14:30:52

Nie wszyscy wiedzą, że w Dąbrowie Górniczej na Mydlicach mamy Społeczną Szkołę Podstawową, Społeczne Gimnazjum i Przedszkole.
Placówki te wyróżniają się na tle innych tym, że jako jedne z nielicznych w rejonie docierają ze swoją ofertą nie tylko do uczniów uzdolnionych, ale także do tych, którzy ze względu na dysfunkcje potrzebują indywidualnego podejścia. Społeczne szkoły w Dąbrowie Górniczej to placówki oświatowe oferujące najwyższej klasy usługi edukacyjne dla dzieci. Doświadczone grono pedagogów zapewnia dostosowaną do potrzeb współczesnego ucznia ofertę edukacyjną.
Placówki kładą nacisk na rozwijanie talentów uczniów. Proponują różnorodne zajęcia rozwijające, twórcze realizowane w ramach zajęć dodatkowych m.in.: warsztaty przedmiotowe, języki obce, informatyka, zajęcia artystyczne: techniczno - plastyczne , instrumentalne, warsztaty teatralne. W przedszkolu: kulinarne, rytmizujące, gimnastyka, warsztaty Projekt Montessori Wśród propozycji pobudzających wyobraźnię i odkrywanie własnej wrażliwości znajdą Państwo: sztukę: teatr, film, koncerty, wystawy, muzea, prelekcje tematyczne. Wszechstronny rozwój fizyczny to zajęcia rekreacyjno – sportowe na terenie szkoły, piesze wędrówki – rajdy, wycieczki turystyczno – krajoznawcze, udział w akcjach propagujących aktywny i zdrowy styl życia.
W ciągu roku atrakcyjny program imprez kulturalnych: konkursy, wycieczki przedmiotowe, „Zielone Szkoły,  uroczystości szkolne.
Rodzice aktywnie uczestniczą w życiu przedszkola i szkół. Włączają się w realizację projektów, wyjeżdżają wspólnie z uczniami i nauczycielami na wycieczki, pomagają przy organizacji imprez kulturalnych.
"Społeczne w Dąbrowie" to placówki z historią i tradycjami. Rodzice dzieci uczęszczających są zadowoleni (wyniki ankiety) , gdyż dzieci czują się w niej bezpiecznie. Dzięki małym grupom klasowym nauczyciele mają stały kontakt z uczniami i ich rodzicami.

W każdym momencie można przyjść i zobaczyć, jak uczą się przedszkolaki i uczniowie szkół.
Szkoła organizuje indywidualne dni adaptacyjne po uprzednim umówieniu terminu oraz cykliczne otwarte zajęcia adaptacyjne dla kandydatów na uczniów klasy I w każdą drugą środę miesiąca o godzinie 16.00.
Harmonogram spotkań:
10 lutego 2016 - 16.00;
09 marca 2016 - 16.00;
06 kwietnia 2016 - 16.00;
11 maja 2016 - 16.00
08 czerwca 2016 - 16.00
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia placówki!

Jesteś na profilu Magda - stronie mieszkańca miasta Zawiercie. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj