MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

40. Wojewódzki Finał Olimpiady Młodych Producentów Rolnych w Żarnowcu. Kto może wziąć udział?

OPRAC.:
Bartosz Żołnierczyk
Bartosz Żołnierczyk
Związek Młodzieży Wiejskiej
Związek Młodzieży Wiejskiej zaprasza do udziału w 40. jubileuszowej edycji Wojewódzkiego Finału Olimpiady Młodych Producentów Rolnych, która odbędzie się 13 lutego 2023 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu, ul. Krakowska 25 o godzinie 10:00, rejestracja uczestników rozpocznie się od godziny 9:30.

40. edycja Wojewódzkiego Finału Olimpiady Młodych Producentów Rolnych

Olimpiada jest formą współzawodnictwa z zakresu szeroko rozumianej wiedzy rolniczej, w wymiarze praktycznym i teoretycznym.

W Olimpiadzie mogą brać udział producenci rolni: rolnicy, domownicy w gospodarstwach rolnych, właściciele i współwłaściciele gospodarstw rolnych, członkowie Rolniczych Spółdzielni Produkcyjnych w wieku od 16 do 40 roku życia, uczniowie szkół średnich, zasadniczych szkół zawodowych oraz pozostałych szkół ponadpodstawowych, pobierający naukę na profilu o charakterze rolniczym, ogrodniczym, weterynaryjnym lub innym bezpośrednio powiązanym z działalnością rolniczą, a także studenci kierunków rolniczych i przyrodniczych.

Celem Olimpiady Młodych Producentów Rolnych jest między innymi rozwijanie twórczych zainteresowań dotyczących szeroko rozumianej wiedzy rolniczej wśród młodych producentów rolnych, rozbudzanie ambicji dalszego doskonalenia zawodowego i praktycznego, wymiana doświadczeń i przekazywanie dobrych praktyk w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwie rolnym.

od 7 lat
Wideo

Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na zawiercie.naszemiasto.pl Nasze Miasto