Aluron Virtu Warta Zawiercie - Caro Rzeczyca 3:0

DRAPA
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Caro Rzeczyca 3:0 Aluron Virtu Warta Zawiercie
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Caro Rzeczyca 3:0: Pierwszoligowi siatkarze z Zawiercia wygrali przed własną publicznością w setach 31:29, 25:18, 25:19. Po raz pierwszy mecz naszych siatkarzy rozgrywany w Zawierciu był transmitowany na żywo przez Telewizję Regionalną.

Zawiercianie są w tym sezonie wyżej notowani od rywali z Rzeczycy, dlatego podopieczni duetu Dominik Kwapisiewicz - Krzysztof Makaryk byli faworytem tego spotkania.

W premierowej partii punktował Łukasz Swodczyk, a w porę obudzili się także Marcin Kantor, Radosław Zbierski i Damian Zborowski. To właśnie ci zawodnicy zapewnili zawiercianom wygraną w tej bardzo wyrównanej odsłonie (31:29).

W drugim secie świetnie spisywał się Bartosz Dzierżanowski, który nie tylko zdobywał punkty ze środka, ale także znakomicie serwował.

Na parkiecie szalał także Kantor, a rywale nie byli już równorzędnym przeciwnikiem dla zawiercian i ulegli do 18.

W trzeciej odsłonie pierwszoplanowymi aktorami byli siatkarze, którzy wyróżniali się już w dwóch poprzednich partiach.

Zawiercianie wygrali do 19, a w całym meczu 3:0. MVP spotkania uznano Damiana Zborowskiego.

Aluron Virtu Warta Zawiercie - Caro Rzeczyca 3:0 [ZOBACZ TO SPOTKANIE]