Camper Wyszków - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1:3

DRAPA
Camper Wyszków - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1:3.
Camper Wyszków - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1:3: Świetny mecz siatkarzy z Zawiercia! Podopieczni Dominika Kwapisiewicza, niesieni dopingiem kibiców, ograli na wyjeździe mistrza I ligi.

Zawodników Aluronu Virtu Warty wspierali kibice, którzy przyjechali na to spotkanie z Zawiercia. Po meczu z pewnością tego nie żałowali.

Na początku pierwszego seta świetnie grał Marcin Kantor, skutecznie atakując i serwując. Z czasem rozkręcił się również Damian Zborowski, a gospodarze za bardzo nie wiedzieli co dzieje się na parkiecie. Drugi set był zdecydowanie bardziej wyrównany (dobra gra Łukasza Swodczyka przy siatce), ale co istotne - również zwycięski dla zawiercian!

Po zmianie stron gospodarze wypracowali sobie cztery punkty przewagi i udało im się utrzymać ten dystans do końca partii.

Decydujący okazał się czwarty set. Nie zabrakło emocji, ale zawiercianie wygrali m.in. dzięki atakom Łukasza Szarka i Kantora oraz przytomnej grze przy siatce Swodczyka.

Na brawa zasłużył jednak cały zespół.

Camper Wyszków - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1:3 (20:25), (24:26), (25:21), (23:25)
Siatkarze z Zawiercia wystąpili w składzie: Leszczawski, Mysera, Kantor, Swodczyk, Zbierski, Zborowski, Ogórek (libero) oraz Szarek, Szadkowski i Janikowski.

MVP spotkania wybrano Łukasza Swodczyka.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani