Potrącenie dzieci w Zawierciu! Dwie dziewczynki zostały potrącone, gdy przechodziły na przejściu dla pieszych. Znamy szczegóły
Do zgłoszenia o wypadku doszło około godziny 7.20. Na DK 78 w Zawierciu na wysokości ulicy Paderewskiego, dwie dziewczynki przebiegały przez przejście dla pieszych. Kierowca seicento prawdopodobnie, nie zdążył zahamować i potrącił obie dziewczynki w wieku 9 i 11 lat. Następnie pod dojeździe służb ratunkowych zostały przewiezione do Szpitala w Klimontowie.
- Jak wynika ze wstępnych ustaleń, dwie dziewczynki 9 i 11 lat, przebiegały przez przejście dla pieszych, zza pojazdu, wskutek czego doszło do potrącenia. Podejrzewamy, że kierowca seicento nie zdążył zahamować. Kierowca pojazdu był trzeźwy. Dziewczynki zostały przetransportowane do Klimontowa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że obrażenia, nie zagrażają ich życiu - informuje podkomisarz Marta Wnuk, oficer prasowy z KPP w Zawierciu.
Policja wyjaśnia teraz szczegóły zdarzenia.
Gazeta Lubuska. Ewakuacja w Zielonej Górze. W garażu były bomby
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?