Drzewko za surowce wtórne! Wymień makulaturę, baterie i elektrośmieci na gotową do posadzenia sadzonkę drzewa

Akcja specjalna "Drzewko za surowce wtórne"
Posadź z nami drzewo. Lasy Państwowe i Dziennik Zachodni zapraszają! W punkcie odbioru przy IKEA Katowice w sobotę 25 marca będzie można wymienić makulaturę, zużyte baterie oraz sprzęt elektryczno-elektroniczny (tylko małe AGD) na sadzonkę drzewa w ramach akcji „Drzewko za surowce wtórne”.

Już w sobotę, 25 marca, odbędzie się akcja Dziennika Zachodniego i Lasów Państwowych „Drzewko za surowce wtórne”. Biorąc udział w akcji można nie tylko pozbyć się niepotrzebnych, szkodliwych dla środowiska śmieci dołączając do grona osób, którym nie jest obojętne środowisko naturalne, ale także wzbogacić się o sadzonkę drzewa.

„Drzewko za surowce wtórne” – wspólna akcja z Lasami Państwowymi

Każda zainteresowana osoba może się przyłączyć do walki o czystsze środowisko naturalne. Od naszych codziennych decyzji zależy, jakim powietrzem będziemy oddychać i jak będzie wyglądać nasze otoczenie.

Tu podaj tekst alternatywny

Dziennik Zachodni wspólnie z Lasami Państwowymi a także innymi wrażliwymi ekologicznie partnerami rusza z akcją „Drzewko za surowce wtórne”. Tegoroczna, I edycja akcji, zostanie przeprowadzona w sobotę, 25 marca.

Działania w ramach akcji „Drzewko za surowce wtórne” nieprzypadkowo są prowadzone właśnie w pierwszą sobotę astronomicznej wiosny, bowiem wraz z budzeniem się do życia przyrody warto obudzić w sobie nowe, ekologiczne nawyki, a także w ramach tych działań posadzić pierwsze drzewo w 2023 roku.

Z tego też powodu, jeśli tylko ktoś ma w swoim domu zalegającą makulaturę, drobne elektrośmieci czy zużyte baterie warto przynieść je na parking IKEA w Katowicach dostając w zamian sadzonki roślin. Aby otrzymać sadzonkę należy przynieść makulaturę, zużyty sprzęt elektryczno-elektroniczny lub zużyte baterie.

Regulamin akcji

Tu podaj tekst alternatywny

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Drzewko za surowce wtórne! Wymień makulaturę, baterie i elektrośmieci na gotową do posadzenia sadzonkę drzewa - śląskie Nasze Miasto

Wróć na zawiercie.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie