18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

JuRajska Miss Foto Powiatu Zawierciańskiego: Znamy już ostateczne wyniki [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Patryk Drabek
Organizatorzy konkursu: Dziennik Zachodni i serwis zawiercie.naszemiasto.pl, Jurassic Photo Team (Jurajska Grupa Fotograficzna).

Partnerzy: Hotel Fajkier w Lgocie Murowanej, Park Wodny Jura w Łazach, Glamour Studio Urody w Zawierciu, Pracownia Fryzur Maska w Zawierciu, sklep Aminoland w Zawierciu (suplementy dla sportowców i ludzi aktywnych), Amon (art. papiernicze, poligrafia), Probud Poręba oraz ITV Region.

Nagrody dla pierwszych trzech miejsc: Profesjonalne sesje zdjęciowe i portfolio, przelot samolotem nad powiatem, karnety do Parku Wodnego Jura w Łazach, vouchery do Glamour Studio Urody w Zawierciu, vouchery do Pracowni Fryzur Maska, odżywki i suplementy fitness.

Dodatkowo dla miss: romantyczna kolacja dla 2 osób wraz z noclegiem i wejściem na basen w Hotelu Fajkier w Lgocie Murowanej, nielimitowany wstęp dla 2 osób do Parku Wodnego Jura w Łazach (od zakończenia wyborów do końca wakacji) oraz zestaw kosmetyków Clarena.

Wielki finał konkursu i uroczysta gala odbędzie się w sobotę, 25 maja (godz. 18). Oczywiście w Hotelu Fajkier w Lgocie Murowanej.

Więcej o wyborach znajdziecie, klikając tutaj
Organizatorzy konkursu: Dziennik Zachodni i serwis zawiercie.naszemiasto.pl, Jurassic Photo Team (Jurajska Grupa Fotograficzna). Partnerzy: Hotel Fajkier w Lgocie Murowanej, Park Wodny Jura w Łazach, Glamour Studio Urody w Zawierciu, Pracownia Fryzur Maska w Zawierciu, sklep Aminoland w Zawierciu (suplementy dla sportowców i ludzi aktywnych), Amon (art. papiernicze, poligrafia), Probud Poręba oraz ITV Region. Nagrody dla pierwszych trzech miejsc: Profesjonalne sesje zdjęciowe i portfolio, przelot samolotem nad powiatem, karnety do Parku Wodnego Jura w Łazach, vouchery do Glamour Studio Urody w Zawierciu, vouchery do Pracowni Fryzur Maska, odżywki i suplementy fitness. Dodatkowo dla miss: romantyczna kolacja dla 2 osób wraz z noclegiem i wejściem na basen w Hotelu Fajkier w Lgocie Murowanej, nielimitowany wstęp dla 2 osób do Parku Wodnego Jura w Łazach (od zakończenia wyborów do końca wakacji) oraz zestaw kosmetyków Clarena. Wielki finał konkursu i uroczysta gala odbędzie się w sobotę, 25 maja (godz. 18). Oczywiście w Hotelu Fajkier w Lgocie Murowanej. Więcej o wyborach znajdziecie, klikając tutaj
Udostępnij:
JuRajska Miss Foto Powiatu: Walka była niezwykle zacięta, a w ostatnich godzinach głosowania prowadzenie przechodziło z rąk do rąk. Ostatecznie zdecydowaliście jednak kto ma otrzymać tytuł miss. Zadecydowało w sumie 21 głosów. Zobaczcie wyniki.

Zakupy róbmy racjonalnie a nie emocjonalnie KOMENTARZ

Wideo

Dodaj ogłoszenie