Mistrzostwa hutników ponownie w Zawierciu [FOTO]

PM
Windex Holding z Chorzowa został Mistrzem Polski
Windex Holding z Chorzowa został Mistrzem Polski Paulina Musialska
Dziewięć drużyn rywalizowało podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski Hutników w Piłce Nożnej Halowej. Zobaczcie zdjęcia.

W sobotę, 28 stycznia, w hali przy ulicy Blanowskiej w Zawierciu rozegrane zostały Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Hutników w Piłce Nożnej Halowej. W tym roku w zawodach wzięło udział 9 drużyn.

W grupie A rywalizowało pięć zespołów: CMC Poland, Alumetal Kęty, Czarmet TLF Team Tarnów, CMC Logistyka oraz Celsa Huta Ostrowiec. Każde ze spotkań grupy A trwało 15 minut.

W grupie B rywalizowały cztery drużyny: Montomet Service, Stalprodukt Bochnia, ZO OS Kovo Huta Trzyniec (Czechy) oraz Windex Holding (oddział Chorzów). Spotkania w grupie B trwały po 20 minut.

W meczu o 3. miejsce Montomet Service pokonał ZO OS Kovo Huta Trzyniec. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:3.

W finale Windex zmierzył się z Czarmet TLF Team. Regulaminowy czas gry nie przyniósł rozstrzygnięcia. Na koniec meczu utrzymywał się remis 1:1. W rzutach karnych więcej "zimnej" krwi zachowała drużyna z Chorzowa, która pokonała rywali 3:1.

Tytuł najlepszego zawodnika powędrował do Jarosława Hajduka (Czarmet TLF Team Tarnów). Najlepszym strzelcem został Mateusz Malec (Windex Holding).

Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Michała Kozłowskiego (Montomet Service).

Najstarszym zawodnikiem zawodów był Kazimierz Sikora (CMC Poland).