Minęło niespełna kilka tygodni od europejskiej premiery serii smartfonów OPPO Reno2 w londyńskiej siedzibie English National Ballet. Miejsce wybrano nieprzypadkowo, bo tylko na taką wykwintną oprawę zasłużyły te małe dzieła sztuki użytkowej, łączące precyzję i jakość wykonania z eleganckim designem, a wszystko na najwyższym poziomie technologicznym. Urządzenia już są dostępne dla polskich klientów - warto zatem dowiedzieć się, czym wyróżniają się na tle licznej i obecnej od lat na rynku konkurencji.

Twórcy serii Reno2 zadali sobie pytanie, czego oczekują dzisiejsi użytkownicy od urządzenia, które zawsze mają pod ręką i przekuli te oczekiwania w rzeczywistość, stosując innowacyjne rozwiązania. Wysmakowany design to znak rozpoznawczy produktów marki OPPO. Zachwycające wzornictwem obudowy smartfonów Reno2 wyróżniają się opływowymi i przyjemnymi w dotyku kształtami. Są dostępne w kolorze czarnym, niebieskim i białym, których odcienie zmieniają się wraz z kątem padania światła, nadając nowym modelom niepowtarzalny charakter.

Nowa seria to jednak przede wszystkim bogate, innowacyjne i zaawansowane technologicznie wnętrze. Smartfony zostały wyposażone w szereg innowacji, które zadowolą najbardziej wymagających twórców foto i wideo. Reno2 to cztery aparaty, co umożliwia posługiwanie się 5-krotnym, hybrydowym zoomem oraz 20-krotnym zoomem cyfrowym i płynną zmianę wartości ogniskowych. Dzięki temu użytkownik może uzyskać wysokiej jakości zdjęcia podczas fotografowania nawet znacznie oddalonych obiektów. Z kolei w kamerze zastosowano tryb Ultra-Steady Video, który niweluje drgania i poprawia dokładność ujęć. Dzięki temu wideo nagrane smartfonem Reno2 dorównuje jakości zapewnianej przez kamery sportowe.

Urządzenia z Serii Reno2 pracują na interfejsie ColorOS 6.1, opartym na najnowszej wersji Androida 9.0. Działa on jeszcze płynniej, zapewniając większy komfort i przyjemność użytkowania. Nowe gesty nawigacji pozwalają na wygodną obsługę także jedną ręką. Producent szczyci się również niezawodnością swoich smartfonów. Mocne i odporne na uszkodzenia obudowy oraz zastosowane w konstrukcji wytrzymale szkło Corning® Gorilla® 5. generacji zapewniają większą odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Bez zarzutu sprawdza się również bateria o wysokiej żywotności - modele wykorzystują ulepszoną technologię ładowania Flash VOOC 3.0 oraz akumulator o dużej pojemności 4000 mAh, który zapewnia długą pracę i dwukrotnie większą prędkość ładowania niż w przypadku standardowych technologii.

Niezaprzeczalną zaletą smartfonów z serii Reno 2 jest ich wysoki wskaźnik bezawaryjności. Gdyby jednak nasz aparat wymagał naprawy, dzięki serwisowi Door2Door kurier odbierze od nas aparat i odwiezie sprawny, w ramach gwarancji bez dodatkowych opłat.

Biznes

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!