Pierwsza przegrana Aluron Virtu Warta Zawiercie [FOTO]

PM
Pierwszą porażkę w sezonie zanotowali siatkarze Aluron Virtu Warta Zawiercie. Zawierciański zespół uległ Ślepskowi Suwałki.

W sobotę Aluron Virtu Warta Zawiercie podjął we własnej hali Ślepsk Suwałki.

Zawiercianie bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie i pokonali rywali 25:18. Kolejna partia dostarczyła kibicom najwięcej emocji. Ostatecznie w końcówce seta lepiej spisali się goście, którzy wygrali 31:33.

W trzecim secie ponownie lepszy okazał się Ślepsk Suwałki, który pokonał gospodarzy 19:25. Przyjezdni wygrali również w czwartej partii (21:25).

Aluron Virtu Warta Zawiercie zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli. Na swoim koncie ma 5 punktów.

Aluron Virtu Warta Zawiercie - Ślepsk Suwałki 1:3 (25:18, 31:33, 19:25, 21:25)