Pierwsza szkoda bez konsekwencji. Tak działa Ochrona Zniżki w LINK4

Materiał informacyjny LINK4
Przezorność na drodze się opłaca. Jeżdżąc z czystym, bezwypadkowym kontem, płacimy mniej za ubezpieczenie naszego pojazdu. Zmienia się to w przypadku szkody. Wtedy cena polisy rośnie. Ale nie musi tak być. Teraz w LINK4 możemy skorzystać z Ochrony Zniżki, która zabezpiecza nas przed utratą zniżki, nawet jeśli zdarzy się wypadek.

Ochrona Zniżki w LINK4 dostępna jest jako dodatkowa opcja, z której możemy skorzystać przy zakupie ubezpieczenia komunikacyjnego OC albo pakietu OC+AC. To rozwiązanie warte uwagi, bo zapewnia nam komfort i spokój. Nawet najlepszym kierowcom może przytrafić się niefortunna przygoda na drodze. Nie warto przez pechowe zdarzenie tracić premii, zwłaszcza jeśli możemy pochwalić się długą, bezszkodową historią ubezpieczeniową.

Szkoda nie ma znaczenia

Chroniąc zniżkę, nie ma też znaczenia, czy otrzymaliśmy odszkodowanie w ramach Autocasco na naprawę uszkodzeń własnego pojazdu, czy też firma musiała pokryć z naszego OC szkody, które wyrządziliśmy autem z naszej winy. Przy odnowieniu polisy na następny rok, nie stracimy naszych ulg,  niezależenie od wysokości rozliczenia szkody.

Skorzystanie z Ochrony Zniżki możliwe jest jednak tylko w przypadku jednego zdarzenia OC i jednego AC w okresie trwania rocznej umowy. Gdyby jednak pech nas nie opuszczał i przytrafiło się nam więcej stłuczek, to tylko za drugie i kolejne zdarzenie otrzymamy zwyżkę ceny polisy. Forma pierwszą szkodę puści nam w niepamięć i nie uwzględni jej podczas obliczania wysokości kolejnej składki.

By skorzystać z nowej opcji LINK4, trzeba wykazać się czystym, bezwypadkowym kontem w ostatnim roku (brak szkody OC u któregokolwiek z posiadaczy pojazdu) oraz  historią ubezpieczenia OC (u wszystkich posiadaczy pojazdu).

Tylko 35 zł

Klauzula Ochrona Zniżki - w przypadku polisy OC kosztuje 35 zł, natomiast w pakiecie OC+AC - 99 zł. To bardzo atrakcyjna oferta. I opłacalna! W przypadku wystąpienia pierwszej szkody przy odnowieniu naszego ubezpieczenia na następny rok LINK4 nie uwzględni tej szkody przy wyliczeniu składki.

Z pewnością każda kraksa czy uszkodzenie pojazdu to duży stres i przeżycie, o którym chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć. Nie warto zatem narażać się jeszcze na dodatkowy wypadek przy odnowieniu polisy. Z Ochroną możemy odetchnąć z ulgą. Cieszyć się, że nadal otrzymujemy najkorzystniejszą i najtańszą możliwą ofertę ubezpieczenia naszego pojazdu.

Jak skorzystać z Ochrony Zniżki?

Opcja Ochrona Zniżki dostępna jest we wszystkich kanałach sprzedaży. Także wtedy, jeśli decydujemy się opłacić składkę w ratach. W LINK4 możemy rozłożyć ją na 4 części.
Aby wykupić polisę w LINK4, nie musisz wychodzić z domu. Wystarczy, że masz dostęp do sieci, by w ciągu kilku chwil stać się właścicielem wybranego ubezpieczenia OC albo pakietu OC+AC wraz z klauzulą Ochrona Zniżki.

Na stronie internetowej www.link4.pl dostępny jest praktyczny kalkulator, który łatwo wyliczy całkowity koszt polisy. Warto też porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 4444444 lub osobiście spotkać się z agentem.

Więcej informacji, w tym wszystkie limity i ograniczenia, znajdziesz w OWU na stronie www.link4.pl.

Materiał powstał przy współpracy z Grupą PZU.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Pierwsza szkoda bez konsekwencji. Tak działa Ochrona Zniżki w LINK4 - Portal i.pl

Wróć na zawiercie.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie