Wybierz region

Wybierz miasto

  Patriotycznie Zakręceni – edycja zagłębiowska

  Głosujemy na Patriotycznie Zakręconych! Naszym celem jest promowanie współczesnego patriotyzmu oraz pozytywnych zachowań, mogących stać się inspiracją dla innych.

  Z tego powodu zgłosiliście do nas ludzi, dla których ich małe ojczyzny, ze swoją tradycją i historią, są powodem do dumy i miejscem, o które się dba. Po prostu.

  Honorowy patronat nad akcją objął prezydent RP Bronisław Komorowski. Do akcji dołączyły też znane osobistości, dla których korzenie i miejsce pochodzenia nie są bez znaczenia.

  Jeśli popieracie zgłoszonego kandydata i chcecie wesprzeć go w tym, co robi – zagłosujcie na niego i pomóżcie mu w walce o tytuł Patriotycznie Zakręconego.

  Z listy dostępnej poniżej, wybierzcie swojego faworyta, a następnie oddajcie głos. Codziennie możecie oddać 5 głosów za pomocą serwisu oraz 3 głosy poprzez Facebooka (w tym przypadku każdy głos liczony jest jako 5!)

  Głosowanie trwa do 6 stycznia do godz. 12!


  Komisja plebiscytowa, po zweryfikowaniu nadesłanych głosów, ogłosi wyniki etapu subregionalnego w dniu 09.01.2014 do godziny 12:00.
  Wszyscy uczestnicy plebiscytu otrzymają w nagrodę kubek oraz proporczyk Patriotycznie Zakręconych.

  Wraz z zakończeniem etapu subregionalnego, 9 stycznia rozpocznie się etap wojewódzki. Od tego dnia, do 20 stycznia, laureaci z subregionów zmierzą się w finale.

  Wyniki zostaną ogłoszone 22 stycznia do godz. 18 w internecie, a 23 stycznia w papierowym wydaniu Naszego Miasta.

  Laureat z każdego województwa, wyłoniony w głosowaniu internetowym, otrzyma w nagrodę statuetkę, proporczyk oraz dyplom Patriotycznie Zakręconego Internautów.

  Dodatkowo, specjalna komisja wybierze zwycięzcę, który w ramach nagrody otrzyma statuetkę i tytuł Pozytywnie Zakręconego Śląskiego, a także zostanie zaproszony na wyjątkowe spotkanie w Kancelarii Prezydenta w Warszawie. W ramach wyjazdu, laureaci spotkają się także w redakcji z Rafałem Wąsowiczem, redaktorem naczelnym gazety Nasze Miasto oraz wspólnie zwiedzą Muzeum Powstania Warszawskiego.

  Zapraszamy do udziału! Pokażmy, że inicjatywy obywatelskie to działania godne promowania i naśladowania. Tak powinien wyglądać nowoczesny patriotyzm.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  Grim kontra Konarski – na kogo oddasz głos w II turze wyborów, w Zawierciu? [GŁOSOWANIE]

  Grim kontra Konarski – na kogo oddasz głos w II turze wyborów, w Zawierciu? [GŁOSOWANIE]

  Zawiercie. Już 4 listopada pójdziemy ponownie do urn. Na kogo zamierzać oddać swój głos w II turze wyborów - Witolda Grima [który otrzymał w I turze 31.92%], czy...

  Inne plebiscyty