Polonia II Bytom - Łazowianka Łazy 1:12

Paulina Musialska
ARC.
Polonia II Bytom - Łazowianka Łazy: Świetny debiut w lidze okręgowej zanotowała Łazowianka Łazy. Pokonała ona rywali różnicą aż jedenastu bramek.

Łazowianka do przerwy zdobyła aż pięć bramek. Warto dodać, że Polonia II Bytom przystąpiła do meczu bardzo osłabiona. Całe spotkanie grała w dziewiątkę.

Wynik meczu otworzył w 10 minucie Bartosz Bugaj. W 32 minucie było już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Hubert Maciążek.

Dwie minuty później prowadzenie Łazowianki podwyższył Michał Gajewicz. W 38 minucie skutecznością popisał się Wojciech Śmiłowski. Zawodnik ten dwie minuty przed końcem połowy dołożył na konto Łazowianki jeszcze jedną bramkę.

Po przerwie Łazowianka Łazy na swoje konto dołożyła jeszcze siedem bramek.

Na listę strzelców wpisywali się Wojciech Śmiłowski (55 minuta), Krystian Winnicki (57 minuta), Hubert Maciążek (68 minuta), Adrian Piżuch (70 i 77 minuta), Mateusz Bordel (82 minuta) oraz Przemysław Lamch (86 minuta).

Bramki dla Łazowianki: Winnicki , Śmiłowski 3, Maciążek 2, A. Piżuch 2, Bordel, Lamch, Gajewicz, Bugaj