MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Przegląd prasy z tygodnia 14.04.2024. Co działo się w Zawierciu. Zobacz, jakie wydarzenia przeoczyłeś

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Zawiercia, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 7.04 a 13.04.2024. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Sprawdź wyniki wyborów do rady powiatu zawierciańskiego w 2024 roku. Jak głosowano w Twoim powiecie?”?

Przegląd tygodnia: Zawiercie, 14.04.2024. 7.04 - 13.04.2024: top 3 artykuły

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Sprawdź wyniki wyborów do rady powiatu zawierciańskiego w 2024 roku. Jak głosowano w Twoim powiecie?

Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Jak rozłożyły się głosy mieszkańców powiatu zawierciańskiego? Jakie wyniki uzyskali poszczególni kandydaci? Zobacz, kto otrzymał mandat do rady powiatu z okręgów 1, 2, 3, 4, 5.

📢 Oto wyniki głosowania do rady miasta i na prezydenta w Zawierciu w wyborach samorządowych 2024

Zakończyło się głosowanie w wyborach samorządowych 2024. Z niecierpliwością czekamy na wyniki głosowania na prezydenta Zawiercia oraz do rady miasta. Na które osoby postawili mieszkańcy w obecnej kadencji i kto zdobył najwięcej głosów? Kiedy tylko PKW ogłosi oficjalne wyniki, zamieścimy je w tym artykule.

📢 Za nami półfinał Miss Polonia 2024. Był pokaz w bikini, rozmowa z jury... Zobacz ZDJĘCIA. Było ponad 100 dziewczyn

Za nami Półfinał Miss Polonia 2024 - wyłoniono już listę finalistek! 3 kwietnia 2024 roku to data, która na długo zapadnie w pamięci ponad setce dziewczyn. W tym dniu w Warszawie odbył się Półfinał konkursu Miss Polonia 2024, który świętuje swoje 95-lecie. Ponad 100 kandydatek z całego kraju stawiło czoła rywalizacji o tytuł finalistki. Zobacz zdjęcia...

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 14.04.2024: 7.04-13.04.2024 Zawiercie: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Zawierciu. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Tak imprezują ślązaczki w jednym z największych klubów w regionie! Zobacz, co działo się w katowickiej Pomarańczy. To była GORĄCA NOC!

ŚLĄSK. Kluby prześcigają się w organizowaniu coraz to ciekawszych imprez. Przez wiele z nich przewija się kilkaset, a bywa że kilka tysięcy imprezowiczów od piątku do niedzieli. Który z nich jest najchętniej odwiedzany? Zobacz jak wyglądała zabawa w pierwszy weekend kwietnia, w jednym z największych klubów w regionie - w katowickim klubie Pomarańcza. Na miejscu pojawiło się całe mnóstwo pięknych pań...

📢 Emocjonujący mecz Aluron CMC Warta Zawiercie - Stal Nysa. Jurajscy Rycerze awansowali do półfinału play off. ZDJĘCIA KIBICÓW, WYNIK

SPORT. 13 kwietnia 2024 roku w drugim meczu ćwierćfinału play off PlusLigi siatkarzy Aluron CMC Warta Zawiercie wygrał z PSG Stalą Nysa 3:2. Zawiercianie przegrywali 1:2 oraz 9:13 w czwartym secie i było blisko sensacji. Kibice przeżywali wielkie emocje. Zobacz ZDJĘCIA z hali w Zawierciu.

📢 Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady miasta i na burmistrza w gm. Włodowice

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 zostały opublikowane przez PKW. Już wiadomo, ile głosów uzyskali kandydaci na burmistrza gm. Włodowice i kto z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 zasiądzie w radzie miasta. Poniżej publikujemy szczegółowe rezultaty głosowania. Sprawdź, jakie poparcie uzyskali startujący w wyborach.

📢 Oto wyniki wyborów 2024 do rady miasta i na burmistrza w gm. Pilica

Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki niedzielnych wyborów samorządowych. Już wiadomo, kto uzyskał najlepszy wynik. Sprawdź, którzy kandydaci z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 otrzymali mandat radnego miasta oraz jak prezentują się wyniki głosowania na burmistrza gm. Pilica. Poniżej publikujemy oficjalne rezultaty.

📢 Tak prezentują się wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Kroczyce w wyborach 2024

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 zostały opublikowane przez PKW. Już wiadomo, ile głosów uzyskali kandydaci na wójta gm. Kroczyce i kto z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 zasiądzie w radzie gminy. Poniżej publikujemy szczegółowe rezultaty głosowania. Sprawdź, jakie poparcie uzyskali startujący w wyborach.

📢 Obwodnicy Kroczyc w ciągu DK 78 - jest zgoda! Ponad 9 km nowej trasy ułatwi dotarcie na Jurę. WIDEO, MAPA, ZDJĘCIA

Świetna informacja dla kierowców! Marek Wójcik, wojewoda śląski wydał decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji budowy obwodnicy Kroczyc w ciągu DK 78. Nowa obwodnica, która ma być oddana w 2026 roku, ma być oparciem nie tylko dla mieszkańców i tranzytu, ale także dla jurajskiego ruchu turystycznego. Jakie są szczegóły tej inwestycji?

📢 Wybory 2024: Nowi radni POW. ZAWIERCIAŃSKIEGO. Poznaj ich - zobacz ZDJĘCIA. Te osoby dostały się do Rady Powiatu Zawierciańskiego!

Nowi radni POW. ZAWIERCIAŃSKIEGO- wybory 2024. W niedzielę 7 kwietnia wybraliśmy NOWYCH radnych do Rady Powiatu Zawierciańskiego! W poprzednim materiale publikowaliśmy zdjęcia list z państwowej Komisji Wyborczej, teraz przyszła pora na ZDJĘCIA zwycięzców! W galerii prezentujemy poszczególnych nowych radnych oraz ich sylwetkę. Oto oni...

📢 Obwodnica Kroczyc powstanie! Jest zezwolenie wojewody śląskiego na realizację inwestycji budowy. Będzie miała ponad 9 km [MAPA]

Marek Wójcik, wojewoda śląski wydał decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji budowy obwodnicy Kroczyc w ciągu DK 78. Nowa obwodnica, która ma być oddana w 2026 roku, ma być oparciem nie tylko dla mieszkańców i tranzytu, ale także dla jurajskiego ruchu turystycznego. Jakie są szczegóły tej inwestycji?

📢 WSPANIAŁE panie z pow. zawierciańskiego! Oto Córki, Matki i Kobiety dojrzałe - ZDJĘCIA. Ostatnie dni głosowania. Która wygra?

WSPANIAŁE panie z pow. zawierciańskiego! W plebiscycie biorą udział wspaniałe panie, które walczą o wygraną w trzech kategoriach: córki, matki i kobiety dojrzałe. Które kobiety z pow. zawierciańskiego zwyciężą? Głosowanie trwa jeszcze tylko 2 tygodnie...

📢 Nowi radni SEJMIK ŚLĄSKI! Poznaj ich - zobacz ZDJĘCIA [wybory 2024]. Te osoby dostały się do Sejmiku w woj. śląskim!

Nowi radni SEJMIK ŚLĄSKI. Oto nowi radni - ZDJĘCIA! W niedzielę 7 kwietnia wybraliśmy NOWYCH radnych do Sejmiku! W poprzednim materiale publikowaliśmy zdjęcia list z państwowej Komisji Wyborczej, teraz przyszła pora na ZDJĘCIA zwycięzców! W galerii prezentujemy poszczególnych nowych radnych. Oto oni...

📢 Gmina Irządze w pow. zawierciańskim z najwyższą frekwencją w Polsce podczas wyborów samorządowych 2024

Gmina Irządze jest gminą wiejską położoną we wschodniej części województwa śląskiego w powiecie zawierciańskim. Zachodnia granica stanowi jednocześnie otulinę Jurajskich Parków Krajobrazowych. W południowej części gminy przebiega centralna magistralna droga kolejowa Katowice-Warszawa. Jednak w ostatnim czasie, gmina stałą się słynna z innego powodu. To tam, 7 kwietnia 2024 roku, podczas wyborów samorządowych padł frekwencyjny rekord w Polsce. Do urn wyborczych udało się 79,58 proc. uprawnionych do głosowania. Skąd wynika tak duże zaangażowanie mieszkańców w głosowaniu w tegorocznych wyborach samorządowych? Jak władze gminy angażują mieszkańców do udziału w wyborach? Jak sami mieszkańcy angażują się w życie polityczne gminy?

📢 HAU – HAU SHOW. Interaktywne widowisko dla najmłodszych już w sobotę 11 maja o 13.00 w MOK Zawiercie. ZDJĘCIA

Interaktywne widowisko dla najmłodszych Hau Hau Show zaczyna trasę koncertową w Polsce i już niebawem dotrze do Zawiercia. 11 maja 2024, o godz. 13:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu będzie można zobaczyć interaktywne widowisko teatralne dla całej rodziny. Jakiej przygody doświadczycie z całą rodziną? Zobaczcie ZDJĘCIA ze spektaklu w galerii.

📢 ZAWIERCIE. Oto nowi radni - wybory 2024. Poznaj ich - zobacz ZDJĘCIA. To oni dostali się do Rady Miejskiej w Zawierciu!

ZAWIERCIE. Oto nowi radni - wybory 2024. W niedzielę 7 kwietnia wybraliśmy NOWYCH radnych do Rady Miejskiej Zawiercie! W poprzednim materiale publikowaliśmy zdjęcia list z państwowej Komisji Wyborczej, teraz przyszła pora na ZDJĘCIA zwycięzców! W galerii prezentujemy poszczególnych nowych radnych oraz ich sylwetkę. Oto oni...

📢 Amerykański Ascend Elements i Elemental Strategic Metals powołują w Zawierciu AE Elemental - wspólny podmiot recyklingu baterii. ZDJECIA

Amerykański Ascend Elements i Elemental Strategic Metals powołują w Zawierciu joint venture AE Elemental, wspólny podmiot dwóch niezależnych przedsiębiorstwa w zakresie recyklingu akumulatorów do pojazdów elektrycznych w Polsce. Joint venture będzie operatorem zaawansowanego zakładu recyklingu akumulatorów Li-ion do EV w Zawierciu w Polsce oraz kolejnego, planowanego w centralnych Niemczech. Jak będzie wyglądać współpraca? Jakie korzyści przyniesie?

📢 Wybory 2024 ZAWIERCIE - nowi radni! To oni teraz zasiądą w Radzie Miasta ZAWIERCIE. Oto LISTA zwycięzców z PKW!

Wybory 2024 ZAWIERCIE - nowi radni!! Policzono już wszystkie głosy! Mamy już oficjalne wyniki, kto dostał się do Rady Miejskiej Zawiercie. Sprawdź LISTĘ z Państwowej Komisji Wyborczej.

📢 Nowi radni RADA POWIATU ZAWIERCIAŃSKIEGO - wybory 2024! Oni zwyciężyli w pow zawierciańskim, zobacz LISTY z PKW

WYBORY 2024. Nowi radni z powiatu zawierciańskiego! Policzono już wszystkie głosy! Mamy już oficjalne wyniki. Sprawdź LISTĘ z Państwowej Komisji Wyborczej. Poznaj zwycięzców z Zawiercia i gmin: Łazy, Ogrodzieniec, Pilica, Irządze, Szczekociny, Żarnowiec, Kroczyce, Poręba, Włodowice....

📢 SEJMIK ŚLĄSKI nowi radni - wybory 2024! Sprawdź, kto dostał się do Sejmiku w woj. śląskim? Oto LISTA zwycięzców z PKW!

SEJMIK ŚLĄSKI nowi radni - wybory 2024! Sprawdź, kto dostał się do Sejmiku w woj. śląskim! Oto LISTA zwycięzców z PKW!

ZOBACZ KONIECZNIE

Lubisz czytać ale książki są za drogie? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych księgarniach online.

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na zawiercie.naszemiasto.pl Nasze Miasto