Siatkówka Zawiercie: Aluron Warta wygrała mecz w II lidze

DRAPA
Siatkówka Zawiercie: Aluron Warta wygrała mecz w II lidze.
Siatkówka Zawiercie: Aluron Warta wygrała mecz w II lidze. Aluron Warta
Siatkówka Zawiercie: Drużyna Aluron Warta wygrała mecz w II lidze. Rywalem podopiecznych Alberta Semeniuka był zespół UKS Strzelce Opolskie, który uległ w Zawierciu gładko w trzech setach.

Zawierciański zespół rozbił swoich przeciwników 3:0 (25:17), (25:19), (25:13).

Bardzo dobre zawody rozegrali wszyscy siatkarze drużyny gospodarzy, a na uwagę zasługują przede wszystkim świetnie serwujący Łukasz Żłobecki czy też Mateusz Auguścik.

Drużyna Aluron Warta wystąpiła w składzie: Syguła, Żłobecki, Auguścik, Dzierżanowski, Zborowski, Janikowski i Szadkowski (libero) oraz Brożyniak, Ogórek, Łopuszyński, Król i Schmidt.

Jeśli chodzi o rozgrywki trzecioligowe, to w sobotę zarówno gracze drużyny Aluron Warta II Zawiercie, jak i MKS-u Poręba musieli uznać wyższość swoich rywali.

Zawiercianie przegrali na wyjeździe z zespołem MUKS Michałkowice 1:3 (24:26), (20:25), (25:22), (25:27), a zespół z Poręby uległ ekipie MKS MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (20:25), (14:25), (18:25).

W niedzielę drużyny z Zawiercia i Poręby zmierzyły się ze sobą, a derby powiatu zostały rozstrzygnięte w czterech setach.

Ostatecznie zespół Aluron Warta II wygrał z MKS-em 3:1 (25:21), (22:25), (25:22), (29:27).