Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Sport Zawiercie: Piłkarze Warty bez szans na awans
Piłkarze...

Sport Zawiercie: Sprawdź wyniki i osiągnięcia sportowców z powiatu

Sport Zawiercie: Warta bez szans na awans

Piłkarze Warty Zawiercie na początek podejmowali lidera drugiej grupy katowickiej ligi okręgowej, a więc RKS Grodziec. Podopieczni Bogdana Szadkowskiego, pomimo kłopotów z obsadą bramki (kontuzjowany jest zarówno Sławomir Liberski, jak i Łukasz Cogiel - dop. red.), zremisowali z przyjezdnymi 2:2. Między słupkami stanął junior - Karol Gajewski. Nie popisał się po strzale Pawła Wiśniewskiego i gracze RKS-u prowadzili 1:0, lecz jeszcze przed przerwą, po dośrodkowaniu Artura Kukułki, piłkę do siatki skierował Dawid Karpiński. Po zmianie stron więcej okazji mieli zawiercianie i objęli prowadzenie po strzale Bogdana Szadkowskiego. Rywalom udało się jednak wyrównać na 10 minut przed końcem spotkania, gdy Gajewskiego pokonał Damian Waśniewski. Wyjazdowe, środowe spotkanie z Rymerem Rybnik zawiercianie, mimo bramek Michała Mąki i Bogdana Szadkowskiego, przegrali 2:4. W sobotę, 15 czerwca pokonali natomiast 3:0 Ciężkowiankę Jaworzno, a do siatki trafiali Sebastian Radosz, Michał Sołtysik i Michał Mąka.

Co zrobić, gdy psa ukąsi żmija? Ważna jest szybka reakcja!