Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Sport Zawiercie: Viret CMC wygrał w Ostrowie Wielkopolskim [ZDJĘCIA]

Patryk Drabek
Sport Zawiercie: Viret CMC wygrał w Ostrowie Wielkopolskim.
Sport Zawiercie: Viret CMC wygrał w Ostrowie Wielkopolskim. Maciej Smoleń/viret.zawiercie.pl
Sport Zawiercie: Viret CMC wygrał w Ostrowie Wielkopolskim 31:25 (16:14). Tym samym podopieczni Giennadija Kamielina bardzo udanie zainaugurowali pierwszoligowe rozgrywki.

Sport Zawiercie: Viret CMC wygrał w Ostrowie Wielkopolskim

Gospodarze po 10 minutach prowadzili 4:2, ale były to miłe złego początki. Sprawy w swoje ręce wzięli bowiem Marcin Komalski, Sergiusz Zagała i Piotr Pakulski, co sprawiło, że to Viret CMC prowadził różnicą dwóch trafień.

Taki dystans utrzymał się zresztą do przerwy, chociaż po zmianie stron do głosu doszli jeszcze zawodnicy Ostrovii, którzy prowadzili nawet jedną bramką.

Przełomowa była 45. minuta spotkania, bowiem zawiercianie wrzucili piąty bieg, rzucając rywalom cztery gole, nie tracąc przy tym żadnej bramki.

Od tego momentu wygrana podopiecznych Giennadija Kamielina nie była zagrożona już do końca meczu.

Najwięcej bramek dla zawierciańskich szczypiornistów rzucili Damian Kapral (7), Sergiusz Zagała (6) i Piotr Pakulski (5).

Najwięcej goli dla gospodarzy zdobyli natomiast Arkadiusz Galewski (7), Mateusz Jedwabny (5) i Paweł Dutkiewicz (5).

Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Viret CMC Zawiercie 25:31 (14:16)
Viret CMC wystąpił w składzie: Kot - Kapral 7, S. Zagała 6, Pakulski 5, Biernacki 3, Kąpa 3, Kowalski 2, Kijowski 2, Komalski 2, Makaruk 1, Barczyk.

Sport Zawiercie: Giennadij Kamielin mówi o planach na nowy sezon

W następnej serii spotkań Viret CMC już w najbliższą sobotę zagra u siebie z AZS-em UŁ Łódź.

Dodajmy jeszcze, że mecz pierwszoligowych tenisistów stołowych Alfa Radzyń Podlaski - Viret CMC został przełożony na inny termin.

Sport Zawiercie: Zobacz także inne wydarzenia