Sport Zawiercie: Warta przegrała z Przemszą Siewierz 0:1 [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Patryk Drabek
Sport Zawiercie: Warta przegrała z Przemszą 0:1.
Sport Zawiercie: Warta przegrała z Przemszą 0:1. P. Drabek
Sport Zawiercie: Warta przegrała z Przemszą Siewierz 0:1 i tym samym straciła miano niepokonanej drużyny w drugiej grupie katowickiej ligi okręgowej. Jak radziły sobie inne zespoły z powiatu?

Sport Zawiercie: Warta przegrała z Przemszą Siewierz 0:1

Podopieczni Andrzeja Wróblewskiego ulegli przed własną publicznością po trafieniu Dawida Colika, który w 55. minucie skutecznie wykonał rzut karny.

Pierwsza połowa nie mogła się podobać kibicom, bowiem sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo.

Po zmianie stron obraz gry gospodarzy niestety się nie zmienił, a do głosu doszli przyjezdni, czego efektem była zdobyta bramka.

Zawiercianie mogli przegrać wyżej, lecz bardzo dobrze między słupkami bramki Warty spisywał się Łukasz Cogiel.

W ostatnich 10 minutach wyśmienitych okazji nie wykorzystali Damian Pędzik i Maciej Kruczek.

Warta wystąpiła w składzie: Cogiel - Białek, Majchrzak, M. Sołtysik, Mąka, Dobrowolski (69. Janoska), Karpiński, Kozłowski, Grim (81. Kukułka), D. Sołtysik, Leks (46. Cholewka).

Sport Zawiercie: Pozostałe wyniki (w nawiasach strzelcy bramek dla naszych drużyn:

Liga okręgowa Kraków, grupa I:
Piliczanka Pilica - Michałowianka Michałowice 2:3 (Jakub Nowak i Mateusz Demarczyk dla Piliczanki)

A-klasa Sosnowiec:
Ostoja Żelisławice - Łazowianka Łazy 0:3 (Michał Haładus 2, Daniel Wieczorek)

Milenium Wojkowice - Źródło Kromołów 3:1 (Łukasz Zamora dla Źródła)

Orzeł Dąbie - Skalniak Kroczyce 1:2 (Marek Surowiec i Marcin Stachura dla Skalniaka)

Przemsza Okradzionów - MKS Poręba 5:0

A-klasa Olkusz:
Unia Jaroszowiec - Ospel Wierbka 2:3 (Dawid Ziaja, Artur Nowakowski i Dawid Bartos dla Ospelu)

Piliczanka II Pilica - Trzy Korony Żarnowiec 4:2 (Karol Kowalczyk, Michał Kalamat, Łukasz Słowik i Karol Węglarz - Grzegorz Jaros i Maciej Owczarski) >>> Kliknij, by zobaczyć zdjęcia z tego spotkania<<<