Sport Zawiercie: Zobacz wyniki naszych drużyn

Paulina Musialska
ARC.
Sport Zawiercie: Zobacz wyniki naszych drużyn: Za nami kolejny weekend pełen piłkarskich emocji. Zobacz wyniki zespołów z powiatu zawierciańskiego oraz strzelców bramek. Warto zauważyć, że dwa spotkania zakończyły się walkowerem.

Sport Zawiercie: Liga Okręgowa Katowice IV

Warta Zawiercie – ŁKS Łagiewniki 3:0 (walkower – goście nie przyjechali na spotkanie)

Sport Zawiercie: Liga Okręgowa Kraków I

Michałowianka Michałowice – Piliczanka Pilica 3:1 (Łukasz Słowik dla Piliczanki)
Trzy Korony Żarnowiec – IKS Olkusz 0:1

Sport Zawiercie: Sosnowiecka A-klasa

Przemsza Okradzionów – Łazowianka Łazy 0:2 (Adrian Piżuch 2 dla Łazowianki)
MKS Poręba – Unia Strzemieszyce 0:1
Skalniak Kroczyce – Błękitni Sarnów 0:3
Źródło Kromołów – SKS Łagisza 0:0

Sport Zawiercie: Olkuska A-klasa

Ospel Wierbka – Laskowianka Laski 2:5 (Łukasz Grabowski i Przemysław Lis dla Ospelu)
Piliczanka II Pilica – Unia Jaroszowiec 2:3

Sport Zawiercie: Częstochowska A-klasa

Unia Rędziny – Sparta Szczekociny 3:1 (Patryk Brzóska dla Sparty)

Sport Zawiercie: Sosnowiecka B-klasa

Zagłębiak Tucznawa – Olimpia Włodowice 4:2
KS Giebło – Iskra Psary 2:1 (Adam Głąb i Dawid Barczyk dla KS Giebło)
KS Mydlice – Korona Rokitno Szlacheckie 9:0
Górnik Sosnowiec – Płomień Niegowonice (mecz przerwany w 17 minucie, goście zeszli z boiska przy stanie 4:0)