Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Szczekociny. Złożono wniosek o dofinansowanie na budowę budynku wielorodzinnego do Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej

Bartosz Żołnierczyk
Bartosz Żołnierczyk
SIM Zagłębie
Gmina Szczekociny złożyła wniosek u o wsparcie ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa na sfinansowanie zadania realizacji inwestycji mieszkaniowej, polegającej na budowie budynku wielorodzinnego 3 - kondygnacyjnego.

Szczekociny w SIM Zagłębie

Gmina Szczekociny dołączyłaby do Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej SIM Zagłębie Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu, która zajęłaby się realizacją projektu. Wysokość planowanego wkładu pieniężnego Gminy Szczekociny związanego z realizacją opisanego wyżej działania wynosi 1.938.429,33 zł o który wnioskuje gmina.

Jaka koncepcja budynku

Budynek z garażem podziemnym, niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu, powstałby w Szczekocinach przy ul. Polnej 2. Inwestycja mieszkaniowa po jej zrealizowaniu będzie eksploatowana na zasadach najmu. W budynku mieściłoby się 26 mieszkań o średnim metrażu 50m2.

Łączny szacunkowy koszt przedsięwzięcia inwestycyjno-budowlanego, w celu realizacji którego obejmowane są udziały w spółce wynosi 19.384.293,32 zł.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Chcemy żyć wolniej - ciekawa analiza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na zawiercie.naszemiasto.pl Nasze Miasto