Viret CMC Zawiercie pokonał Krakowiaka [ZDJĘCIA]

PM
W sobotę rozegrane zostało kolejne spotkanie Viretu CMC Zawiercie. Zawiercianie pokonali Krakowiaka Kraków, 38:33 (19:17). Zobaczcie zdjęcia.

Wydawało się, że piąta drużyna tabeli nie powinna sprawić większych problemów zawierciańskiemu zespołowi. Krakowiak Kraków nie chciał jednak odpuścić i postawił swoim przeciwnikom trudne warunki.

W sobotnim meczu świetnie spisał się Kamil Buchcic. Bramkarz Viretu CMC Zawiercie obronił dwa rzuty karne. Popisywał się również skutecznością i zatrzymywał kolejne ataki rywali.

Zawiercianie utrzymywali bezpieczną dwubramkową przewagę przez cały mecz, ale w 51 minucie stopniała ona do zaledwie jednej bramki. Na szczęście Viret CMC Zawiercie stanął na wysokości zadania i nie pozwolił przeciwnikom na wyrównanie rezultatu. W ostatnich minutach szczególnie dobrze spisał się Sławomir Karwowski, który zdobył cztery bramki.

W drużynie z Krakowa najskuteczniejszym zawodnikiem był Tomasz Cupisz, który do bramki rywali trafiał jedenaście razy. Wśród gospodarzy najwięcej bramek zdobył Kamil Cieniek. Na swoim koncie zanotował siedem bramek.

Viret CMC Zawiercie - UKS Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 38:33 (19:17)