Warta Zawiercie - Rozwój Katowice 3:1 [ZDJĘCIA]

PM
Warta Zawiercie - Rozwój Katowice: Za podopiecznymi Roberta Majchrzaka kolejny mecz kontrolny. Tym razem pokonali Rozwój Katowice. Zobaczcie zdjęcia.

W sobotę Warta Zawiercie rozegrała ostatni mecz kontrolny przed startem IV ligi. W sparingu zmierzyła się z Rozwojem Katowice.

Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. Po przerwie wynik meczu otworzył Łukasz Kozłowski, który bramkarza rywali pokonał strzałem głową. Rywale szybko doprowadzili do wyrównania. Warta Zawiercie nie odpuszczała jednak i ponownie wyszła na prowadzenie. Wszystko za bramki zdobytej przez Michała Mąkę. Wynik meczu ustalił Maciej Wolny. Spotkanie zakończyło się wygraną Warty, 3:1.

Warta Zawiercie nowy sezon rozpoczyna już w najbliższą sobotę, 13 sierpnia. Pierwszym rywalem zawiercian będzie Ruch II Chorzów. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie w Zawierciu. Początek meczu o godzinie 11.

Warta Zawiercie - Rozwój Katowice 3:1 (0:0)