Warta Zawiercie - Znicz Kłobuck 3:1 (1:0)

PM
Michał Mąka (na zdjęciu) otworzył wynik spotkania.
Michał Mąka (na zdjęciu) otworzył wynik spotkania. ARC
Warta Zawiercie nie rozczarowała kibiców. Zawiercianie bez problemu pokonali Znicz Kłobuck. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 3:1.

W sobotę, 17 sierpnia, Warta Zawiercie rozegrała pierwszy w sezonie 2019/2020 mecz przed własną publicznością. Jej rywalem został Znicz Kłobuck.

Zawiercianie nie rozczarowali swoich kibiców. Wynik spotkania został otworzony jeszcze w pierwszej połowie. Bramkę zdobył Michał Mąka. Po przerwie obejrzeliśmy kolejne bramki Warty. Na listę strzelców wpisali się Jacek Jarnot oraz Norbert Bębenek. Znicz Kłobuck zdołał zdobyć jedynie honorowe trafienie. Mecz zakończył się wynikiem 3:1.

Kolejny mecz Warta rozegra na wyjeździe. Zmierzy się z Dramą Zbrosławice. Początek meczu w sobotę, 24 sierpnia, o godzinie 12.30.