Zawodnicy Viret CMC Zawiercie zwyciężają na wyjeździe z SMS ZPRP Kielce

Wiktoria Żesławska
Viret CMC Zawiercie zwyciężył w Kielcach.
Viret CMC Zawiercie zwyciężył w Kielcach. Paula Sobota
Szczypiorniści z klubu sportowego Viret CMC Zawiercie zaliczają po drodze kolejne sukcesy. W sobotę, 12 grudnia wygrali w Kielcach kolejne spotkanie.

Emocjonujące spotkanie

Nie był to prosty mecz dla żadnej z drużyn. Po 15 minutach meczu, spore prowadzenie zapewnili sobie gospodarze. Drużyny grały naprawdę, świetnie, lecz zawodnicy Viretu nie odpuszczali. Straty nadrabuali przede wszystkim Damian Kapral oraz Igor Zagała. Dużo zaczęło się zmieniać po przerwie, gdzie szybko nad wynikiem zaczęli pracować Marcin Kurzawa i Kacper Cegłowski. Ich świetna gra dała drużynie z Zawiercia przewagę 17:15. To nie dało pewnego zwycięstwa - gospodarze starali się wyrównywać straty i dojść znów do prowadzenia. Ostatni, pewny rzut, który zapewnił zwycięstwo należał do Krzysztofa Bednarza.

- Nie było łatwo, ale ostatecznie zgarnęliśmy trzy punkty w Kielcach. Zespół do wygranej poprowadził Damian Kapral - czytamy na stronie klubu.

SMS ZPRP Kielce - Viret CMC Zawiercie 25:29 (14:11)