Źródło Kromołów - AKS Niwka Górnik Sosnowiec 1:1. Bogdan Szadkowski ratuje remis

PM
W sobotę, 17 sierpnia, Źródło Kromołów rozegrało spotkanie na własnym obiekcie. Jego rywalem został AKS Górnik Niwka Sosnowiec. Spotkanie zakończyło się remisem.

W sobotę, 17 sierpnia, na stadionie przy ulicy Browar w Zawierciu mogliśmy obejrzeć mecz 2. kolejki ligi okręgowej (grupa śląska IV). Źródło Kromołów zmierzyło się przed własną publicznością z AKS Górnik Niwka Sosnowiec.

Mecz rozpoczął się fatalnie dla Źródła. W 5 minucie meczu zespół z najstarszej dzielnicy Zawiercia stracił bramkę. Wynik meczu otworzył Mateusz Skrzypek, który do niedawna występował w barwach Źródła. Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem drużyny z Sosnowca. Po przerwie kromołowianie nie mogli odrobić strat. Udało się dopiero w doliczonym czasie gry. Remis uratował Bogdan Szadkowski. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Kolejny mecz Źródło rozegra na wyjeździe. Jego rywalem będą Niwy Brudzowice. Początek meczu w sobotę, 24 sierpnia, o godzinie 17.

Źródło Kromołów - AKS Górnik Niwka Sosnowiec 1:1 (0:1)