Aluron Virtu Warta Zawiercie wygrywa z Espadonem

DRAPA
Paweł Guzik (Aluron Virtu Warta Zawiercie)
Aluron Virtu Warta Zawiercie wygrywa z Espadonem Szczecin. Gospodarze zwyciężyli pewnie 3:0, a spotkanie trwało zaledwie 87 minut. Zobaczcie zdjęcia z tego pojedynku autorstwa Pawła Guzika.

Zawiercianie wygrali w poszczególnych setach do 22, 23 i 21, a występowali w składzie: Leszczawski, Swodczyk, Dzierżanowski, Zborowski, Zbierski, Kantor, Ogórek (libero).

Był to wyjątkowy mecz szczególnie dla Mateusza Leszczawskiego, który trafił do klubu z Zawiercia właśnie z Espadonu.

Rozgrywający gospodarzy zaprezentował się wyśmienicie i odebrał nagrodę dla MVP spotkania.

Teraz siatkarze mają dwa tygodnie przerwy. Już 7 marca Aluron Virtu zagra w Wyszkowie z Camperem, a więc liderem Krispol I ligi.