Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Aluron Warta Zawiercie: Drugoligowcy wygrali w Opolu

DRAPA
Aluron Warta Zawiercie
Aluron Warta Zawiercie: Drugoligowcy wygrali w Opolu. Podopieczni Alberta Semeniuka zrewanżowali się za porażkę z rundy zasadniczej i pokonali rywali w ich własnej hali 3:0.

Początek pierwszego seta był wyrównany, ale najpierw udaną zagrywką popisał się Damian Zborowski, a po chwili zaatakował Mateusz Auguścik i zawiercianie prowadzili 15:12.

Trener gospodarzy poprosił o czas, ale Zborowski nadal świetnie zagrywał i przyjezdni wygrali ostatecznie do 19.

W drugiej partii przewaga zawiercian była jeszcze bardziej widoczna i podopieczni Alberta Semeniuka wygrali do 17.

W trzecim secie nieocenione były punkty zdobywane w kluczowych momentach przez Bartosza Dzierżanowskiego oraz efektowne i udane obrony Macieja Janikowskiego. Ostatecznie siatkarze z Zawiercia wygrali 25:21 i cały mecz 3:0.

Aluron Warta Zawiercie: Syguła, Zborowski, Dzierżanowski, Auguścik, Żłobecki, Janikowski, Szadkowski (libero) oraz Brożyniak.

Aluron Warta Zawiercie: Zobacz inne sportowe informacje