Aluron Warta Zawiercie: Trzecioligowcy wygrali

DRAPA
Aluron Warta Zawiercie
Aluron Warta Zawiercie: Trzecioligowcy wygrali przed własną publicznością z GLKS-em Wilkowice. Podopieczni Michała Szczytowicza rozstrzygnęli spotkanie w trzech setach.

Przyjezdni zdominowali premierową partię, ale w końcówce dali sobie wydrzeć zwycięstwo. Zadecydowały o tym m.in. dobre zagrywki Tomasza Gorgonia oraz świetni w bloku Michał Sitko, Marcin Laskowski oraz Sebastian Osiński.

Zawiercianie wygrali pierwszego seta 26:24, a w drugim zmiażdżyli rywali - 25:14. Do wymienionych wcześniej siatkarzy należy dodać jeszcze skutecznego Wojciecha Karonia.

W trzeciej i jak się później okazało, ostatniej partii zawiercianie wygrali do 21.

Zwycięstwo zanotowali również siatkarze MKS-u Poręba, którzy wygrali 3:1 (23:25), (25:10), (33:31), (25:20) z MCKiS-em II Jaworzno.

Aluron Warta Zawiercie: Zobacz także inne informacje sportowe