Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Aluron Warta Zawiercie - TS Volley Rybnik 3:1 [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Patryk Drabek
Aluron Warta Zawiercie - TS Volley Rybnik 3:1. Podopieczni Alberta Semeniuka ograli przed własną publicznością lidera II ligi, wygrywając w czterech setach. Zobaczcie zdjęcia.

Aluron Warta Zawiercie - TS Volley Rybnik 3:1

Co się działo w pierwszym secie? Trudno powiedzieć. Na pewno w drugiej partii zmieniliśmy styl gry i zagraliśmy trochę inną zagrywką. Nie jesteśmy jeszcze w szczytowej formie i dlatego ta wygrana bardzo cieszy. Z meczu na mecz powinno być jednak jeszcze lepiej - podkreślał po wygranym spotkaniu z drużyną TS Volley Rybnik, trener zespołu Aluron Warta Zawiercie Albert Semeniuk.

Jego podopieczni rozbili lidera drugoligowych rozgrywek, wygrywając pewnie w czterech setach.

Po premierowej partii, w której rywale często zatrzymywali choćby Damiana Zborowskiego, można było mieć pewne obawy co do końcowego wyniku, ale siatkarze z Zawiercia pokazali charakter.

Aluron Warta Zawiercie: Wywiad z Albertem Semeniukiem

W drugim secie Łukasz Żłobecki wspólnie ze Zborowskim zablokował Krystiana Lipca i praktycznie od tego momentu gra gospodarzy wyglądała tak, jak życzyli sobie tego kibice.

Popisową partię rozgrywał Mateusz Auguścik, który nie tylko świetnie atakował, ale także ofiarnie bronił, a na wysokim poziomie grali również Zborowski czy też Bartosz Dzierżanowski.

Zniechęceni rywale zostali rozbici szczególnie w czwartym secie, którego przegrali do 13.

Aluron Warta Zawiercie: Wywiad z Kryspinem Baranem

Aluron Warta Zawiercie - TS Volley Rybnik 3:1 (19:25), (25:19), (25:18), (25:13).
Aluron Warta: Syguła, Janikowski, Żłobecki, Auguścik, Dzierżanowski, Zborowski, Szadkowski (libero) oraz Brożyniak i Ogórek.
TS Volley: Terlecki, Noga, Lipiec, Warda, Borecki, Barciak, Taterka (libero) oraz Niestrój, Podleśny i Łata.

Aluron Warta Zawiercie: Zobacz także inne informacje